Alte știri din fotbal
Fostul căpitan din Bănie știe de ce are nevoie Universitatea Craiova în lupta la titlu: „Asta ne lipsește”
0
Varga e optimist înainte de derby-ul FCSB - CFR Cluj: „Sper să-l văd pe lista marcatorilor”
0
FCSB - CFR Cluj, derby-ul rundei de pe locuri de play-out » Echipele probabile
0
Primul diagnostic după accidentarea lui Ștefan Baiaram » Cât ar urma să lipsească
0
Știri din fotbal internațional
Contraatac în negocierile pentru Drăgușin: „Președintele a dat undă verde” » Tottenham reduce pretențiile
0
AC Milan și-a securizat un titular până în 2031: urmează anunțul oficial
0
Harry Kane, luat peste picior de Augsburg » Gluma care a „incendiat” netul
0
Alanyaspor - Rizespor, duel la mijlocul clasamentului în Turcia: ce se întâmplă cu Ianis Hagi și Umit Akdag
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Cine este Alex Pretti, bărbatul de 37 de ani împușcat în timpul protestelor ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Moarte la ofertă? Pericol uriaș ascuns în medicamentele vândute ilegal pe ...
Libertatea
Nea Roaita, vad ca-ti raspunzi singur la comentarii, vorba ceea ... Tu centrezi, tu dai cu capu' :)))
Zice ca e prea costisitor sa-si mute oile pe alta pasune!
Poa' sa se joace si pe Ghencea ... Rezultatul se stie dinainte ;))
Cei de la Voluntari au făcut cerere să joace pe stadionul FCSB. Dar nu vrea Becali.
Cu tot respectul, ''echipa'' lui becali nu poate juca in GHENCEA din mai multe motive. Primul ar fi ca inca nu a platit CLUBULUI STEAUA BUCURESTI banii pe care instanta i-a stabilit ca i-ar datora. ''Echipa'' lui becali INCA foloseste NEOFICIAL, numele de ''steaua'', care este un sacrilegiu si o bataie de joc la adresa celorlalte 32 de sectii sportive ale Clubului STEAUA Bucuresti.
sa inchirieze stadionul steaua, daca fcsb nu are voie pt ca e in litigii cu ministerul apararii si CSA
Echipa dlui Becali nu poate juca în Ghencea din mai multe motive 1.Becali este împotriva armatei și a ministrului și urăște clubul armatei 2. Daca va juca în Ghencea și va pierde meciul STADIONUL VA FI DISTRUS.Sunt alte terenuri pentru FCSB care umblă mereu la alții se roagă să îi primească.E prea mare ambiția d-lui Becali și nu cred că o face din răutate.
Ce plange *** asta, incredibil =))))))) 9-0 bah! 9-0! =)))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In campionatul romanesc regulamentele sunt un fel de hirtie igienica. Doar nu o sa tinem cont de articolul care reglementeaza licentierea echipelor si care cere ca echipele sa aiba teren de joc propriu si regulamentar.
Si lucrarile astea de modernizare nu le puteau face 2 saptamani mai tarziu dupa terminarea campionatului? :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.