Alte știri din fotbal
Scene absolut sălbatice pe un teren de fotbal din România: „Dă-i bă! Nu-l lăsa!”
1
„N-am niciun dubiu” » Victor Angelescu a făcut calculele înainte de Rapid - Dinamo: „Ultima șansă la titlu”
0
Clubul unde plouă în vestiar a primit sponsorizări de 6 milioane € în 2025! » Omul care a dat banii s-a resemnat: „Nu-i mai recuperez niciodată”
4
S-a aflat adevăratul motiv pentru care Mihai Pintilii a demisionat de la FCSB: „Asta mi-a zis”
8
Știri din fotbal internațional
Toate rezultatele din turul „optimilor” de finală Europa League » Midtjylland a produs o nouă surpriză la Nottingham
0
Ce păcat! Ionuț Radu a gafat în minutele de final în fața lui Endrick, spre bucuria brazilianului împrumutat de Real Madrid
2
Toate rezultatele din turul „optimilor” Conference League » Răzvan Marin petrece, dramă pentru Racovițan
0
Cedat surprinzător din Superliga, a ridicat deja deasupra capului primul trofeu!
0
Lifestyle
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
0
Forbes a publicat topul miliardarilor pe anul 2026 » Pe ce loc se clasează Ion Țiriac după ce averea lui a crescut
2
Cadou de 500.000 de dolari pentru Jutta Leerdam » Reacție ei, de milioane
0
Fără inhibiții la 35 de ani » Fizicul cu care i-a lăsat pe toți mască: „Ai 3 copii și arăți așa?! Oh, Doamne, este nebunesc!”
1
Cu cine ar vota românii la parlamentare. Diferență mică între locurile trei ...
Libertatea
Amenințarea ayatolahului: „Vom transforma strâmtoarea Ormuz într-o armă!”. ...
Adevărul
Fostul conducător din Superliga e acum... somelier! „Cel mai bun vin? Eu ...
GSP SPECIAL
De ce se teme Vladimir Putin? Liderul rus a eliminat alți doi oameni din ...
Libertatea
Sunteți siguri că FCSB va bate pe CFR in ultimul meci!?
:-)))))))) Dovezi nu are, dar … un pușcăriaș acuză! :-)))
OPAAAA NEA GIGI ZICE CA CFR LE-A DAT PRIMA 3000 de euro !! E GRAVVVVVVVVVVVVVVVVVVV ...nea gigi ai pus-o !! daca nu ai dovezi !@!
Intr-un campionat in care au *** cap-coadă, are acest tupeu! Are telefon in cutia de carton!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Parca vad Voluntariul ca e falimentat de Gigi Becali ... ca Otelul sau Urziceniul , pentru titlul pierdut !
Incredibil de abject individul :)) IN-CRE-DI-BIL!!!
iecsact bai iecstracarpatinule
Ăla e cel mai prost meme cu ne-a jjijji! :-)))
Corect. Așa se simt ei mai "deștepți" și mai "tari" decât ceilalți. Au primit ce au meritat. Ba chiar cu vârf și îndesat fiindcă au mai și sperat în ultimele 3 săptămâni. Gigi deja număra banii de la UEFA. "In grupele Europa League sigur jucam și iau 20 de milioane". Sigur. Pe FIFA22 poate. :))
Ce tragedie in studioul Digi. Se cere neaparat VAR. Pai daca era VAR si joi la Craiova, acum jucam finala Cupei Romaniei. Norocul fcsbistilor este ca mainea seara Craiova o va spulbera pe CFR, cea mai odioasa echipa din fotbalul romanesc, si campioana nemeritata a ultimilor 4 ani. Chiar daca nu-mi place fcsb, cfr nu va mai lua titlul si anul acesta si asta datorita Universitatii Craiova, care-si va apara corect sansele in fata unei h()ate. CFR nu joaca nimic, Craiova este cu 4 clase peste CFR la ora actuala. Pentru contestatari... vorbi, maine seara.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.