Alte știri din fotbal
Va conta absența ta cu Turcia? Răspunsul lui Denis Drăguș
0
Marius Șumudică: „N-avem nicio șansă cu Turcia!” » Sfat pentru Mircea Lucescu: „Asta aș fi făcut”
0
Mihai Stoica s-a răzgândit în privința unui „tricolor”: „Mi s-a părut altfel, am mari speranțe”
1
Costel Pantilimon și cei doi „tricolori” care pot aduce tăcerea la Istanbul
1
Știri din fotbal internațional
Cazul suporterului lui Manchester United a creat indignare în Anglia » De la ce a pornit totul
0
Legenda lui Liverpool suferă de demență: „Uită că am vorbit dimineață”
0
Pe „ruta” României spre Mondial, jucătorii din Kosovo sunt gata de un succes istoric
0
Nu a uitat cu ce l-a ajutat Thiago Silva: „Chiar dacă nu vorbea engleză”
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
5
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Ce pot face românii care vor să-și monteze panouri fotovoltaice în lipsa ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Plafonarea adaosului la 50% nu scade prețurile la pompă pentru șoferii ...
Libertatea
Pai de aceea i-au dat afara.
Din păcate Runar la CFR nu a fost constant, mie mi-a plăcut cum joacă. După să accidentat și nu a mai jucat. Eu cred că este din păcate in regres, ca Omrani.
Cei de la Voluntari au intarziere de doua luni la salarii.
Sigurjonsson a jucat foarte bine si a fost decisiv in mai multe partide, dar se pare ca D. Petrescu nu l-a placut pentru ca nu fusese adus de el. Sigur salariul lui e unul urias pentru Romania, dar ma intreb cum poate Voluntari sa-i plateasca un salariu chiar si la jumatate din suma de 35.000 Euro?!
Cetatene din ***/Ferentari sau de pe unde esti,1. invata sa vorbesti civilizat; 2. daca ai nevoie de memo plus/lecitina/ulei de peste iti amintesc si transferurile de la Botosani la CFR.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Multe țepe a luat CFRul, asta e zero pe lângă altele, cum a fost cea cu Júlio Baptista. Stai și te întrebi ce fel de conducere, ce profesionalism e la un club de o asemenea talie. Pentru ce plătea Varga trepădușii din conducere ca să submineze practic propriul club făcând astfel de contracte.
Raurene nu este si asta precum"cocosatul " ala de Messi ??? Esti cel mai slab jurnalist !! Esti mai slab decat Craitoiu ....acum inteleg de ce scrieti toti 3 !! 3 in 1
Mai interesante decat "axa " fcsb & botosani ?? Prostalaule spala-te pe ochi sa vezi blaturile de la fcsb !!
Sunt bani la Voluntari. De fapt se stie ca e o comuna bogata.
Si-a facut damblaua cu Cluj.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.