Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Javier Zanetti, cât se poate de clar: „Mai avem 8 finale și vrem și Cupa! Viitorul lui Chivu...”
0
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Ce ma m-am voie sa spun ca le face plăcere sa fie umiliți de popesteni?
Craiova ...indiferent care întotdeauna ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Exact ca in filmul ăla ...uite cine cu cine vorbește...doar ca mimi bate doar când are bodyguardul in spate sa l apere
Jalnicii balerini din Pipera incheie pe primul loc.. Sepsi a avut un penalty neacordat... cam atat se poate spune despre meci, cu toate scalambaielile comentatorului care cu greu si-a scos limba din gaura maro a ciobanului...
Cand vad atatia *** *** care comenteaza aiurea aici, imi vine sa vomit.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca USR era manager la fcsb, acum Leo Grozavu ar vi avut dosar penal pentru instigare la violenta si arbitrul pentru complicitate la violenta . A fost asa de evident !
Prestatie modesta a “perlelor” ciobanului fardat !! Noroc ca vin sabatorile si scouterii au ramas in familiile lor pentru ca altfel ar fi vazut suturile lui Man prin instalatia de lumini a stadionului !!
In sfârșit vad o echipă care nu se dă la o parte din fața FCSB, adevărați bărbați a făcut din ei Leo Grozavu, mă uitam ,ce diferență, meciul trecut de pe Oblemenco,CSU parcă erau niște pisicuțe,că de obicei,data viitoare oltenii să lase echipa lui Mititelu din Liga 2, jucauai bine,bravo Sepsi.
poate ti se sparge o vena la cap.............ne faci o bucurie de sarbatori:)))))
La Jilava cu tine puscariasule. Ce tot.comentezi arbitrajul ? Nu jucati nimik, va tine Fesnic in meci....
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.