Comentarii (44)

stark  •  11 Ianuarie 2019, 20:29

Din poze, se vede clar cum ciuca batailor aka Fcsb se antreneaza pentru balet. Lacul waelor, de marele compozitor Pitzi Talentovsky

lapusneanul  •  11 Ianuarie 2019, 20:25
Postat de star_bucharest pe 11 Ianuarie 2019, 20:06

cand joci constant in grupele europene,avand buget de 2 abi,cum are Steaua,este ca si cum celtic glasgow ar castiga 3 ani la rand ucl. lucru de neimaginat,doar Steaua magica poate face asta.

cvadrupla istorica e a voastra..hahahaha...

herman25  •  11 Ianuarie 2019, 20:08
Postat de vladut12 pe 11 Ianuarie 2019, 20:07

Singura echipa românească pe care ne bazam în Europa e Steaua!

Copil prost.

magic4ever  •  11 Ianuarie 2019, 22:34

Eu zic ca cei de la Dortmund se antreneaza langa vedetele de la FCSB...se compara Sancho, Reus si Pulisic cu "perlele" de peste 100 de milioane de euro de la FCSB: Man, Coman Mbappe si Morutan care este mai bun decat Modric ???:)))))))))))))))

Anton Pan  •  11 Ianuarie 2019, 21:20

Toată Costa del Sol va intra in faliment când soldatul sovietic întârziat talpan va cere daune pentru folosirea numelui Steaua, care aparține exclusiv Cazărmii Stalinuste a Armatei-CSA, conform deciziilor aberante date de justiția aservita lui oprea, coldea și protocoalelor secrete. Procesul se va desfășura, evident, in Coreea de Nord, singurul loc potrivit pt ca talpan și șmenarii burtoși din CSA sa-și ducă făcătură abominabilă FC Kaki2017!

Robert Sergiu  •  11 Ianuarie 2019, 20:39

Forta steaua

alfabetta  •  11 Ianuarie 2019, 22:45

Ce nu înţălegeţi, oameni buni ? Băieţii de la FCSB sunt în pregătiri acolo şi aleargă ( pregătire fizică ! ) pe lângă gardul care înprejmuieşte terenul unde se antrenează cei de la Dortmund

lapusneanul  •  11 Ianuarie 2019, 20:19

cati metri sunt de la locul unde se antreneaza fcfcsb si locul unde se antreneaza barcelona sau real madrid..? .hahahaha...

aress123  •  11 Ianuarie 2019, 20:08
Postat de herman25 pe 11 Ianuarie 2019, 20:05

prost, prost, prost.

Dar pe bune...hitman222 ala era idiot rau, nu ..??:::))

steaua_promoveaza  •  12 Ianuarie 2019, 01:17
Postat de vladut12 pe 11 Ianuarie 2019, 20:07

Singura echipa românească pe care ne bazam în Europa e Steaua!

Toate echipele se roagă să pice cu Fotbal Club FCSB. Practic Rapid Viena știa încă de la tragerea la sorți că e calificată în grupele EL.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • •••
  • 5