Alte știri din fotbal
Ionel Ganea a revenit în antrenorat
1
Armstrong și Stoinov au luat pulsul noului Dinamo: „Acesta este obiectivul nostru în acest sezon”
0
Eliminat de la CM 2026, Didier Deschamps pune o întrebare: „A fost arbitrul la nivelul unei semifinale de Campionat Mondial?!”
4
Untold alungă pe „U” de pe Cluj Arena pentru partida din turul doi preliminar! Unde vor juca „studenții”
2
Știri din fotbal internațional
Ce au titrat cele mai importante ziare din Franța și Spania, după semifinala de la Campionatul Mondial
0
Regele Felipe l-a sunat pe selecționer: „Acum, finala!” » Dani Olmo: „E aproape...”
0
Universitatea Craiova - Vitebsk » Oltenii sunt cu un pas în turul 2 al UCL! Echipele probabile
0
De la Fuente îi răspunde lui Deschamps și spune pe cine vrea în finala Mondialului: „Toți căutăm scuze”
0
Lifestyle
Apariția din loja Simonei Halep care i-a frapat pe englezi: „Și-a lăsat mască fanii”
8
Ce mănâncă Shakira la 49 de ani » Antrenoarea ei de fitness i-a dezvăluit secretele
1
Abia s-a despărțit de iubita influencer și Barcelona vrea să-l vândă acum dintr-un motiv stânjenitor
1
Internaționalul şi-a oficializat relaţia cu Zoe! Escapadă în Turcia
1
Motivare cu explicații bizare în procesul „puciști” versus PNL. Instanța ...
Libertatea
Una dintre cele mai incredibile povești de supraviețuire din istorie. Cum ...
Adevărul
Românca angajată ca specialist la PSG, dezvăluiri de impact din ...
GSP SPECIAL
Nicușor Dan, noi detalii despre negocierile cu partidele pentru a trece de ...
Libertatea
Uneori mai zice că echipa a jucat fotbal, el fiind unul dintre spectatori.
Despre ce plan se vorbește aici? Ce plan face Charalambous?Toată lumea știe cine face echipa, Gigel ciobanel cu căciulă de astrahan si suman de merinos .Charalambous este pe post de semnalizare,arată cu degetul stânga,dreapta și cam atât.
Dacă intra în poartă una din marile ratări să vezi cum se schimba analiza tactică! Ce să mai vorbim de penalty-ul nedat la tragerea de tricou a lui Bîrligea, dar cu asta deja ne-am obișnuit aproape meci de meci.
La statistici din pix (din burtă?) se pricepe mai nou și Emil Grădinescu - și el, aseară, încerca să transforme înfrângerea Fcsb într-o micuță victorie!. Băi dacă nu s-ar fi anulat în mod riguros intransigent golul lui David Matei și dacă s-ar fi acordat corect penalty în ultimele momente ale jocului la faultul asupra lui Băsceanu, statisticile astea ar fi fost și mai ridicole... (Chiar așa, câte driblinguri i s-au contorizat lui Mora, când l-a întors pe toate părțile pe Olaru?)
Articolul are o mare greseala, il identifica pe Charalambous ca antrenor FCSB. Toata lumea stie cine este de fapt antrenorul FCSB, si ca Charalambous este doar o carpa vorbitoare (uneori zice de altii ca sunt papagali).
Nici nu am citit articolul când am văzut titlu ! Pai ce rost are când acolo este încă " sclavie " !? Mosierul ," cioban " dictează totul !!!
Atatea analize ptr 4consoane impiedicate si sterile...adevarul e ca nenumitii au un singur fotbalist in lot: Birligea. Restul...***
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.