Alte știri din fotbal
Termenul în dosarul excluderii lui FCU Craiova din Liga 2 » Cerința lui Adrian Mititelu
0
„Mărgelatu'” Florin Piersic a împlinit azi 90 de ani! Marea lui iubire din fotbal: „Bagă golul cum știi tu!"
1
Care criză? » GSP a aflat cu cât îl plătește lunar CFR Cluj pe unul dintre eroii meciului cu FCSB!
4
Ioanițoaia la zi » Directorul GSP, fascinat de golul etapei în Superliga: „De antologie!”
0
Știri din fotbal internațional
PSV încasează o sumă enormă în Liga Campionilor: cât a câștigat clubul lui Dennis Man
0
Rivalii celor de la PAOK au reacționat după accidentul din România: „Călătorim pe aceleași drumuri”
0
Final de drum » Marius Ștefănescu are o ofertă să plece de la Konyaspor, dar există un detaliu care îl blochează!
0
PAOK Salonic, prima reacție după accidentul grav din România în care șapte suporteri și-au pierdut viața
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
10
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
De ce cauți mereu pe altcineva, chiar și atunci când ești într-o relație
Adevărul
A fost Ștefan Kovacs agent secret al Securității și în perioada când îl ...
GSP SPECIAL
Sute de români sunt deportați din Germania: „Le-am tăiat ajutoarele ...
Libertatea
vedeti ca l-ati pus in 11-le probabil pe dima, or, se pare ca vine radut. radut si trezit din somn face cat 10 lemn tanase!
abominatie este echipa ta de kaukati care s-a dus cu mana intinsa pe linie de partid. ba ! retineti si n-o mai vrajiti cum vreti voi! burliamo bucuresti era in B. B ! acum nu mai intra pe reportajele despre Steaua -FCSB- stana sau cum ii mai spuneti voi si intra sa vezi dc burliamo bucuresti mai are bani - care nu exista - de dat pe undeva . Rusinica , taica, Rusinica
Pristina nu mai are nici un jucator valabil. Toti au fost inlocuiti peste noapte cu jucatori de la alte echipe
Echipa din Armenia cu care a jucat FCSB în primul tur a avut vreo 8 fotbaliști legitimați DOAR ptr acel meci. Tot ați bătut moneda zile în șir pe aici cu regulamentele. Ca sa joace obligatoriu miercuri, ca nu amânare, ca să piardă cu 3-0, mulți dintre voi dinamovisti salvați vara asta. Bha, s-a schimbat sistemul competițional ca să nu retrogradeze dinamo și suporterii ei trimit acum la regulamente? Mi-ar crăpa obrazul! Bun, acele regulamente iată ca permit găselnița asta. E corect? E fair play? E moral? Probabil ca în condiții normale nu, însă ce mai e normal pe planeta asta de 8 luni încoa?
Fariseul încearcă marea cu degetul in ultima clipa! Spera sa nu piardă banii de la UEFA, asta ar însemna aproape desființarea abominatiei!
Interesul României e să bage Gigi bani în buzunar,indiferent cum! Sunteți jalnici.
Ești fiert.
Acum e pentru interesul Romaniei, asa ca mai usor cu boceala!:)
Faptul ca asemenea manareli se pot intampla (jucatori mutati peste noapte de la o echipa la alta, patroni care dau bani altor patroni de la cluburi rivale) arata decaderea totala a fotbalului romanesc, unde conflictele de interes si aranjamentele creeaza o panza deasa de paianjen. Nu mai exista loc de fotbal - este doar o retea de afaceri, iar suporterii prostiti inca mai cred ca isi sustin echipa favorita care va juca pe cinstite, cu dragostea deplina a jucatorilor fata de club. Cum necum, Astra tot a ajuns sa joace in cupele europene - cel putin jucatorii ei...Noroc ca Alibec, ca si Budescu, s-au ars deja cu FCSB, si nu exista o tentatie sa mai vina si ei la pachet, caci atunci era mai simplu sa reboteze Astra ca fiind FCSB. Oricum nu e chiar asa mare diferenta de personalitate intre cei doi patroni.
Tanase e vindecat si dat ca titular maine, pune-ti ochelarii!:)
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.