Comentarii (137)
caligulaclash
caligulaclash  •  24 Septembrie 2020, 00:24
Postat de Nils Vig pe 24 Septembrie 2020, 00:23

UEFA aprobă ca să transferi jucători DOAR pentru un meci şi apoi să-i trimiţi înapoi la echipele-mamă? Păi atunci ar trebui ca la fiecare meci al unei echipe româneşti în cupele europene să facem din acea echipă SELECŢIONATA ECHIPELOR DE CLUB DIN LIGA I! Mişto, înseamnă că ăştia de la UEFA sunt chiar ***!

daca au peste 10 jucatori in care vreo 9 de baza covid da,se poate face asta,daca nu,nu. destul de simplu.

154085762372925
Nils Vig  •  24 Septembrie 2020, 00:23

UEFA aprobă ca să transferi jucători DOAR pentru un meci şi apoi să-i trimiţi înapoi la echipele-mamă? Păi atunci ar trebui ca la fiecare meci al unei echipe româneşti în cupele europene să facem din acea echipă SELECŢIONATA ECHIPELOR DE CLUB DIN LIGA I! Mişto, înseamnă că ăştia de la UEFA sunt chiar ***!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

san_lorenzo
san_lorenzo  •  23 Septembrie 2020, 21:39
Postat de luciann pe 23 Septembrie 2020, 21:34

Au soriciul gros, ce fair-play visezi la ei!?:) Mor de oftica ca am putea alinia o echipa decenta maine!

nu mai raspunde echipei din B ! iti pierzi timpul . ei se chema Burliamo bucuresti. stai sa se scuture craca cu spanglionii, sa vezi atunci DoarinBBurliamo program...primesc si bonuri de masa.

luciann
luciann  •  23 Septembrie 2020, 21:34
Postat de mdg1 pe 23 Septembrie 2020, 21:27

Echipa din Armenia cu care a jucat FCSB în primul tur a avut vreo 8 fotbaliști legitimați DOAR ptr acel meci. Tot ați bătut moneda zile în șir pe aici cu regulamentele. Ca sa joace obligatoriu miercuri, ca nu amânare, ca să piardă cu 3-0, mulți dintre voi dinamovisti salvați vara asta. Bha, s-a schimbat sistemul competițional ca să nu retrogradeze dinamo și suporterii ei trimit acum la regulamente? Mi-ar crăpa obrazul! Bun, acele regulamente iată ca permit găselnița asta. E corect? E fair play? E moral? Probabil ca în condiții normale nu, însă ce mai e normal pe planeta asta de 8 luni încoa?

Au soriciul gros, ce fair-play visezi la ei!?:) Mor de oftica ca am putea alinia o echipa decenta maine!

3871452942869470
Aurel Tiberiu  •  23 Septembrie 2020, 21:32

vedeti ca l-ati pus in 11-le probabil pe dima, or, se pare ca vine radut. radut si trezit din somn face cat 10 lemn tanase!

san_lorenzo
san_lorenzo  •  23 Septembrie 2020, 21:31
Postat de flojo pe 23 Septembrie 2020, 21:24

Fariseul încearcă marea cu degetul in ultima clipa! Spera sa nu piardă banii de la UEFA, asta ar însemna aproape desființarea abominatiei!

abominatie este echipa ta de kaukati care s-a dus cu mana intinsa pe linie de partid. ba ! retineti si n-o mai vrajiti cum vreti voi! burliamo bucuresti era in B. B ! acum nu mai intra pe reportajele despre Steaua -FCSB- stana sau cum ii mai spuneti voi si intra sa vezi dc burliamo bucuresti mai are bani - care nu exista - de dat pe undeva . Rusinica , taica, Rusinica

luciann
luciann  •  23 Septembrie 2020, 21:20
Postat de fuller pe 23 Septembrie 2020, 21:17

Faptul ca asemenea manareli se pot intampla (jucatori mutati peste noapte de la o echipa la alta, patroni care dau bani altor patroni de la cluburi rivale) arata decaderea totala a fotbalului romanesc, unde conflictele de interes si aranjamentele creeaza o panza deasa de paianjen. Nu mai exista loc de fotbal - este doar o retea de afaceri, iar suporterii prostiti inca mai cred ca isi sustin echipa favorita care va juca pe cinstite, cu dragostea deplina a jucatorilor fata de club. Cum necum, Astra tot a ajuns sa joace in cupele europene - cel putin jucatorii ei...Noroc ca Alibec, ca si Budescu, s-au ars deja cu FCSB, si nu exista o tentatie sa mai vina si ei la pachet, caci atunci era mai simplu sa reboteze Astra ca fiind FCSB. Oricum nu e chiar asa mare diferenta de personalitate intre cei doi patroni.

Acum e pentru interesul Romaniei, asa ca mai usor cu boceala!:)

fuller
fuller  •  23 Septembrie 2020, 21:17

Faptul ca asemenea manareli se pot intampla (jucatori mutati peste noapte de la o echipa la alta, patroni care dau bani altor patroni de la cluburi rivale) arata decaderea totala a fotbalului romanesc, unde conflictele de interes si aranjamentele creeaza o panza deasa de paianjen. Nu mai exista loc de fotbal - este doar o retea de afaceri, iar suporterii prostiti inca mai cred ca isi sustin echipa favorita care va juca pe cinstite, cu dragostea deplina a jucatorilor fata de club. Cum necum, Astra tot a ajuns sa joace in cupele europene - cel putin jucatorii ei...Noroc ca Alibec, ca si Budescu, s-au ars deja cu FCSB, si nu exista o tentatie sa mai vina si ei la pachet, caci atunci era mai simplu sa reboteze Astra ca fiind FCSB. Oricum nu e chiar asa mare diferenta de personalitate intre cei doi patroni.

luciann
luciann  •  23 Septembrie 2020, 21:15
Postat de Cel Bun Parioru pe 23 Septembrie 2020, 21:09

Toti bat moneda pe acest joc de EL, dar nkmeni nu zice ca acesti distinsi competitori de la FCSB se intorc in Liga1 si vor fi testati in continuarea la Aprozarul lui Becali. Au vuit ziarele ca F.Lemntanase a iesit ieri negativ la aprozar, si ce sa vezi ...azi e tot pozitiv la Clinica apropata de UEFA. Iar nepotelu' Justin in loc sa ia atitudine si sa schimbe modul si locul de testare...iese si spune el ca stie,, pe surse,, ca in Europa se ascund cazurile.Succese in Mamaliga 1! Cooperativa a ajuns la un alt nivel.

Tanase e vindecat si dat ca titular maine, pune-ti ochelarii!:)

1430454500607385
Cel Bun Parioru  •  23 Septembrie 2020, 21:09

Toti bat moneda pe acest joc de EL, dar nkmeni nu zice ca acesti distinsi competitori de la FCSB se intorc in Liga1 si vor fi testati in continuarea la Aprozarul lui Becali. Au vuit ziarele ca F.Lemntanase a iesit ieri negativ la aprozar, si ce sa vezi ...azi e tot pozitiv la Clinica apropata de UEFA. Iar nepotelu' Justin in loc sa ia atitudine si sa schimbe modul si locul de testare...iese si spune el ca stie,, pe surse,, ca in Europa se ascund cazurile.Succese in Mamaliga 1! Cooperativa a ajuns la un alt nivel.

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • •••
  • 14
Comentează