Alte știri din fotbal
Hermannstadt - FCSB și Slobozia - UTA » Aflăm ultima echipă retrogradată direct din Superliga
0
Cu ce vedetă TV a celebrat Mihai Rotaru câștigarea titlului » Cine i-a înmânat personal medalia de campion și un anunț uriaș al patronului
0
Craiova continuă sărbătoarea » Ce s-a întâmplat la primele ore ale dimineții
0
Bucuria din spatele bucuriei la Craiova, după câștigarea titlului! Ce s-a întâmplat în culise, dincolo de camerele TV
0
Știri din fotbal internațional
Scene incredibile în Olanda » Portarul a înscris din penalty în minutul 89 și și-a menținut echipa în prima ligă
0
Atletico în lacrimi » Metropolitano și-a luat rămas bun de la legenda Antoine Griezmann: „Am greșit când am mers la Barcelona. Vă cer iertare”
0
Vincent Kompany era să strice sărbătoarea titlului » Situația a fost salvată de soție!
0
„Thriller” în ultima rundă din Ligue 1 » Oaspeții au condus cu 4-1, dar a urmat un „Dinamo - Foresta”
0
Lifestyle
„Yoga, meditație, plus liniștea naturii” » Partenera internaționalului „tricolor” a găsit o oază în afara României
14
„El Peque” s-a căsătorit cu „cea mai frumoasă femeie de pe planetă”
9
Mașina comunistă va avea un nou model după o pauză de 50 de ani » Au copiat Dacia: imagini în premieră
3
Nuntă de lux la FCSB! Cerere spectaculoasă pe plaja din Zanzibar, căsătorie în orașul natal din România
15
Cum arată SUV-ul german arogant, cu 800 de cai putere, decapotabil și cu ...
Libertatea
Apusul liderilor providențiali. Prăbușirea popularității lui Trump, ...
Adevărul
De nedespărțit și după moarte! Incredibila legătură dintre un fotbalist și ...
GSP SPECIAL
Motorina s-a ieftinit luni, 18 mai 2026. Cât costă un litru de carburant în ...
Libertatea
Sa va fie RUSINE tuturor ORGANELOR care nu respecta competitia si cred ca jijel merge-n rai dupa aceasta mascarada.RUSINEEE!!!!!!@
E terminat!:)))
Uite ma spuneau jurnalisti adevarati...,,FCSB scapă sigur de carantină Conform sursei citate mai sus, FCSB a intrat în posesia tuturor documentelor necesare pentru a dovedi că s-au respectat toate normele de protecție în stagiul de pregătire din Turcia. În aceste condiții, delegația echipei finanțate de Gigi Becali va prezenta la revenirea în țară documente de la Guvernul Turciei pentru a dovedi că hotelul în care elevii lui Toni Petrea au fost cazați este sută la sută sigur. Totodată, roș-albaștrii vor prezenta și un document de la hotel, prin care să dovedească faptul că au stat izolați, nu au avut contact cu nimeni, au purtat mască și au urmat protocolul de siguranță.,,
Cum??? NU INTRA IN CARANTINA??? INADMISIBIL! Aduceti tancurile, chemati minerii, ***!!! MANATI MAAAI FLACAI!! :)))))))))))))))))))))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
io le dau direct de la sursa ,fara meleoane!:))
stai linistit ca nici tu nu vei trai vesnic mai highlandaraule!:))
ale, aleeeeee, steluta eeeeee :)))))))
Merge la noi. DSP - ul e ca și ADP-ul. Tot de mizerii se ocupa. Fcsb a juca și cu jucători infectați nu-i problema
eu nu iti doresc nimic ,poate ceva neuroni dar nu ai cum ,nu te mai scapa nimeni ,decizia iti va fi fatala ,eu nu iti doresc nimic pacala mic!:))
Sa-ti dea Dumnezeu fix ce-mi doresti tu mie PENTRU CA MERITI MA. AMIN!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.