Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
Putin imi pasa de societatile comerciale. Sa se bucure de ele prostalii catalin si talpan. Ca astia plictisesc cu prostia lor.
Te rog să precizezi de ce spui Steaua lui Becali. Conform cărui document. In Liga 1 nu există această această Societate Comercială. Poti să demonstrezi ceea ce susții sau vorbești ca să pierdem timpul? Devii plictisitor.
Am inteles ce vrei sa spui. De aici rezulta ca se poate spune ca sustinatorii actuali ai Stelei lui Becali sunt in mod firesc mai multi ca cei ai CSA-ului.
Ai întrebat ce cred. Cred ca un meci din prima Liga are șanse mai mari să fie vizionat de mai mulți iubitori ai sportului decât unul din Liga secundă (ex. Rapid - Steaua în Liga 1 vs CS Dinamo - FCSB în Liga 2).
Povesti
Da. Cred ca daca Steaua ar fi in liga 1 si ar avea meci decisiv pentru castigarea campionatului ar avea mult mai multi spectatori decat FCSB cu Dinamo in Liga 2. Si cu meciuri disputate in zilele de duminica si luni. Si mai cred ca daca FCSB ar porni din Liga 4, firesc dealtfel, ar ramane cu extrem de putini suporteri. Spectatori si mai putini.
Daca era invers, fcsbiștii ar fi fost că în poezia Peneș Curcanul! O mână de volintiri.... Incredibil ***! Așa ceva....
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Voua chiar nu va este deloc jena sa veniti cu asemenea comparatii ?Penibili !
Comparati mere cu pere si v-a mai iesit de un articol. Daca era Dinamo in liga 1 si FCSB in liga 2 credeti ca mai avea FCSB mai multi spectatori? Dar daca intra maine FCSB in insolventa, credeti ca se apuca suporterii aia multi ai FCSB ca sa stranga bani ca sa tina echipa in viata? De Rapid nu va intreb - ei cantau "Rapid iubire la infinit" in timp ce se declara falimentul.
sau, raporta la cati spectatori au folosit pisoarul la pauza. la fel de obiectiv ar fi
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.