Alte știri din fotbal
Șeful de la U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off în finalul incendiar de sezon
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
1
Știri din fotbal internațional
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Liverpool - Newcastle, în derby-ul etapei 24 din Premier League » Gazdele conduc pe Anfield
0
Elche - Barcelona, duel din etapa #22 » Liderul din La Liga, test pe „Martinez Valero”
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
mai nimic decat onoarea de a te bate si satelitul nr.1 alaturi de echipa finului.
Nu pot decat sa-mi exprim dezaprobarea fata de un individ care incrimineaza pe altii ca scriu texte fara forma si fond asemanatoare cu ale aceluiasi personaj abject care foloseste texte sablon antedecembriste '89 sau iliesciene,un admirator declarat al unui individ cunoscut cu antecedente penale si condamnat pentru fapte de coruptie( valize,terenuri), iar mai nou beneficiar de venituri necuvenite din bani publici(despagubire ANRP) ,o adevarata trompeta a acestuia si a faradelegilor lui,pe langa faptul ca infiereaza cu manie proletara o echipa care apartinea atunci unui sistem care l-a propulsat in viata nu respecta justitia si hotararile ei.Regretabil si-n acelasi timp e de necrezut ca acest lucru se intampla intr-o tara care se vrea democrata de mai bine de 30 de ani si care este membra UE de 13 ani,unde cei care comit tot felul de nelegiuiri sunt admirati in detrimentul oamenilor cinstiti,fapt care ar fi fost imposibil intr-o democratie adevarata unde cei certati cu legea precum si cei care incalca hotararile judecatoresti sunt aspru sanctionati.Mai degraba astfel de demagogi care au insusit foarte bine invatamantul politic si limbajul fara fond al celebrei academii de langa statuia Leu pot fi bune exemplare ale unui muzeu al anilor '45-'89.
ce a pierdut?:))
Se mai mira cineva de contraperformantele FCSB-ului? ***, ca si cunostintele patronului in materie de fotbal!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nu e o rusine sa pierzi cu adversari superiori tie.
cum ma si cu satelitul luati bataie? :)))) apropo cine a fost arbitru?
zise nea sablon faracuvinteladigi
Va fi foarte greu pentru arbitri sa impiedice dezastrul FCSB la Cluj. Daca - normal! - bate CFR, se termina campionatul. E voie?!
De nu își betoneaza apărarea, le dă CFR scorul campionatului
E si parerea nemtilor, italienilor, spaniolulor, englezilor. Si pe maidan in Argentina copii si au pus numele lor pe tricpuri
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.