Comentarii (96)
babuilie  •  06 Iunie 2020, 22:07

bă "ziariști", dacă tot contează rezultatele din amicale, la ce se mai joacă campionatul :))

faraprostiincazarma  •  06 Iunie 2020, 20:53
Postat de farasportincazarma pe 06 Iunie 2020, 20:46

Inteligenta sclipitoare, educație remarcabila! Caracteristici definitorii pentru pripasitii pe la porțile UM CSA și UM Dinamo!!! Rătăciți, nostalgici, retrograzi, irecuperabili ! Vestea buna e ca timpul lor a trecut definitiv!

pai are inteligenta sclipitoare spre deosebire de tine terminatule din epoca trecuta d-aia nu te mai primeste nimeni pe saituri decat pe aici cu spamurile tale

iliedraperie  •  06 Iunie 2020, 20:49
Postat de farasportincazarma pe 06 Iunie 2020, 20:46

Inteligenta sclipitoare, educație remarcabila! Caracteristici definitorii pentru pripasitii pe la porțile UM CSA și UM Dinamo!!! Rătăciți, nostalgici, retrograzi, irecuperabili ! Vestea buna e ca timpul lor a trecut definitiv!

banatule pe digi iti faci numarul pe aici si ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

farasportincazarma  •  06 Iunie 2020, 20:46
Postat de iliedraperie pe 06 Iunie 2020, 20:38

manutad mache scoate mana din pantaloni ca te musca la unghiute.

Inteligenta sclipitoare, educație remarcabila! Caracteristici definitorii pentru pripasitii pe la porțile UM CSA și UM Dinamo!!! Rătăciți, nostalgici, retrograzi, irecuperabili ! Vestea buna e ca timpul lor a trecut definitiv!

iliedraperie  •  06 Iunie 2020, 20:38
Postat de manutd.steaua pe 06 Iunie 2020, 20:31

Liga 4.. csa a dus echioa in liga 4!

manutad mache scoate mana din pantaloni ca te musca la unghiute.

manutd.steaua  •  06 Iunie 2020, 20:31
Postat de manutd.steaua pe 06 Iunie 2020, 20:29

Cum nu a sters nimeni nici o istorie daca csa sustine ca au palmares doar pana in 2003,iar echipa e in liga 1????Au si schimbat istoria,au dus echipa in liga 4,desi sponsorul de care zici tu,n-a retrogradat niciodata!Apropo,era vorba de echipa,nu de becali,nu de csa,dar pt "fani" ca voi....

Liga 4.. csa a dus echioa in liga 4!

manutd.steaua  •  06 Iunie 2020, 20:29
Postat de red47army pe 06 Iunie 2020, 14:43

***, armata a dat drept de folosință a numelui, nu a sters nimeni nici o istorie, cel care a stirbit istoria clubului e dumnezeul vostru gigi, cel care si-a insusit in mod ilegal clubul cand el trebuia sa fie un simplu sponsor.

Cum nu a sters nimeni nici o istorie daca csa sustine ca au palmares doar pana in 2003,iar echipa e in liga 1????Au si schimbat istoria,au dus echipa in liga 4,desi sponsorul de care zici tu,n-a retrogradat niciodata!Apropo,era vorba de echipa,nu de becali,nu de csa,dar pt "fani" ca voi....

iliedraperie  •  06 Iunie 2020, 20:12
Postat de farasportincazarma pe 06 Iunie 2020, 19:45

De înțeles supărarea, frustrarea, suporterilor de cazarmi sportive sovietice, CSA și Dinamo! Timpul lor a trecut, astfel de forme ale stalinismului in sport au fost eliminate din toate tarile UE și indiscutabil se va întâmpla asta și in România! Ei suferă, se agita, înjură, jijgnesc, se agata cu disperare de net și de gardurile UM CSA și UM Dinamo, dar degeaba! Timpul lor a trecut!

te oftici prostalaule?de ce nu mai ai comentarii la digi?ai noroc ca aici iti e tolerat spamul nu ca la digisport si te mai intreb ceva: cine e fcsb si de unde a aparut in fotbalul romanesc din moment ce pentru tine steaua armatei din 1947 e o echipa adusa pe tancurile sovietice, o cazarma stalinista a anei pauker, o echipa din liga 4 momentan,asa ca,in concluzie, fcsb cine e si urmasa cui e in fotbalul romanesc?cum a ajuns in liga1 si i baza a ce?esti in stre sa raspunzi gigistule cu n conturi tovarasesti?

therealtruth1  •  06 Iunie 2020, 20:07

cine pierde in amicale castiga 100% in oficiale.

faraprostiincazarma  •  06 Iunie 2020, 20:04

ce le place unora sa faca pe lupii moralisti

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 10