Comentarii (73)
rehoboam
rehoboam  •  17 Februarie 2021, 12:18

A intrat Iosif cu toate clonele (Aluat, Gerula, Arsenie, Faget etc), ca sa isi apere stapanul si sa duca in subsol comentariile care contin adevarul. :))) Ia de-aci, Iosife: FC FCSB este club de trisori blatisti si ***, de evazionisti, de hoti, de impostori dovediti, de recidivisti, de rau platnici! Poate cineva sa nege asta? Nu! Fiindca exista n'spe dovezi care sustin/confirma afirmatiile mele.

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

liviuandrei1986
liviuandrei1986  •  17 Februarie 2021, 12:10

Un bisnitar ramane bisnitar toata viata .

valeri__gazzaev
valeri__gazzaev  •  17 Februarie 2021, 11:36

Gainarii tipic fecesebiste. Chiar daca baiatul nu avea contract de profesionist, trebuie sa apreciezi si sa remunerezi pe cei care l-au format. Le-au aruncat niste bani in bataie de joc. Si ei au vina ca au luat respectivii bani la negru si i-au bagat in buzunar. Toata lumea castiga in afara de liceul din slatina. Directorul se manjeste, batranul se manjeste. Si-au vandut onoarea pe 3000 de lei. Asta e romania...

the.fixer
the.fixer  •  17 Februarie 2021, 14:58

Nu auzi bre ca nu exista? Unde vezi tu sediul DNA, in spatele usilor este de fapt un night club!

ion_aluat
ion_aluat  •  17 Februarie 2021, 12:32

Iar vin toți neaveniții cu căciula în mână să ceară bani de la Gigi. Uș, bă paraziților!

mosh_gerilla.1948
mosh_gerilla.1948  •  17 Februarie 2021, 11:39

Din presă, spicuim: „O handbalistă suspendată pentru DOPAJ, se apără: ”M-am recuperat la baza FCSB-ului!”!!

rehoboam
rehoboam  •  17 Februarie 2021, 11:35

Eu nu-i inteleg pe astia... Adica toata Romania stie ca Fotbal Club FCSB e condusa de un infractor pus pe bisnita, pe dat tepe, care nu isi respecta angajamentele, taxele si obligatiile (vezi scandalul cu Bodu sau teapa data Brasovului), care jigneste si umileste pe toata lumea etc, dar astia se asteapta la cinste, fair-play si respect din partea lor. O sa vedeti ca UTA va avea mari probleme si va fi nevoita sa faca n'spe demersuri pt a recupera suma de 1,2 milioane de la FC FCSB. Cu astia nu faci afaceri! Iar daca faci, nu te astepta sa fie bine.

dansy
dansy  •  17 Februarie 2021, 12:38
Postat de arsenie.bk pe 17 Februarie 2021, 12:10

Gigi a tratat mereu corect pe toată lumea când a fost vorba de bani. Nu este vina lui că în circuitul formării unui jucătorii apar tot felul de inși care vin la el cu mâna întinsă să-și ceară dreptul, vezi Doamne, că li se cuvine, când Gigi n-a făcut afaceri cu ei, n-a cumpărat jucătorul de la ei etc. Cum cer și ăia de la Oțelul, club desființat, bani pe Miron. Ce treabă are Gigi cu Oțelul? El a cumpărat jucătorul de la Iftime. Oțelul, sau executorul ăla care administrează ruinele acelui club falit/desființat, să-și ia banii de la Botoșani!

De exemplu cu VLAD de la Universitatea!

legendavisinie
legendavisinie  •  17 Februarie 2021, 12:35

La FC FCSB toate operațiunile cu bani legale, mai puțin cele cu valizele.

rocky5
rocky5  •  17 Februarie 2021, 18:09
Postat de bridges pe 17 Februarie 2021, 15:29

Sigur ca nici o institutie nu se va autosesiza.

Iar asta e doar varful icebergului de ilegalitati facut la echipa infrqctorului cu echipă in Berceni si turmă la Pipera!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 8