Comentarii (16)

steaua.libera  •  22 Octombrie 2019, 13:44

Delirul mistic, episodul 636385: “Dacă am 10 oameni ca Tudor spulber Barcelona, Manchester United și Real Madrid”

Robin Green  •  23 Octombrie 2019, 11:15

Ca de obicei OlERUL exagereaza....nu are nevoie de 10 oameni ca *** de tudor ca sa spulbere Barcelona, Real , Manchester...3 sunt suficienti: unul la centru si 2 la tusa ;) Cat despre *** de tudor, cat a furat pentru HOTll din ghencea merita 2 BMW-uri si 10 terenuri in zona ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

enjoythesilence  •  22 Octombrie 2019, 13:25

hahahahhahahahahahahahahhahahahahahahahahhahahahahaha *** atinge cote de neimaginat, in conditiile in care, in cazul lui jiji, sky is the limit:))))))

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

alenb  •  23 Octombrie 2019, 09:42

Plata pentru numeroasele arbitraje pro- FCSB. La rand se pregatescte Avram.

mioriticul  •  22 Octombrie 2019, 13:48
Postat de steaua.libera pe 22 Octombrie 2019, 13:44

Delirul mistic, episodul 636385: “Dacă am 10 oameni ca Tudor spulber Barcelona, Manchester United și Real Madrid”

Putem preciza: dacă am 10 arbitrii in CL cum l-am avut pe Tudor in L1, pot spera sa-ncurc cumva Barcelona, Manchester United și Real Madrid.

loko1  •  23 Octombrie 2019, 07:22
Postat de Marcello Kazan pe 23 Octombrie 2019, 04:36

Pentru Alexandru Tudor... Lasa mah ***, ca-l meriti (BMW) dupa cite meciuri ai arbitrat pentru cioban...

De ce crezi că face atâta publicitate cu cadoul ?Aviz ceilalți arbitri dispuși la cadouri în schimbul unor mici avantaje .

Marcello Kazan  •  23 Octombrie 2019, 04:36

Pentru Alexandru Tudor... Lasa mah ***, ca-l meriti (BMW) dupa cite meciuri ai arbitrat pentru cioban...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

bigbolo  •  22 Octombrie 2019, 19:55

Locul astuia e la balamuc...

Dumitru Florin  •  22 Octombrie 2019, 18:45

Se pare ca Barcelona, MU sau Real sunt ca si ingropate. Nimic mai simplu decat ca GB sa construiasca alaturi de baza din Berceni niste chilii, sa vorbeasca cu "mult prea fericitul" si sa aranjeze transferul a 10-12 calugari, pentru compartimentul ofensiv sa completeze cu trei sau patru de la Muntele Athos si gata lotul! (Coman, Tanase & Comp. vor juca numai in cazurile in care FRF, in necredinta ei, va programa meciurile FCSB in orele in care fiecare jucator in sutana va fi nevoit sa participe la slujba!)

Dumitru Florin  •  22 Octombrie 2019, 18:36

Ma intreb daca in portbagajul BMW-ului incape televizorul pe care Al Tudor l-a "confiscat" de la familie?!? Si, la fel de interesant, e ce face Tudor cand seful lui se uita la tv la meciuri, priveste si el sau se intoarce cu spatele si se roaga?

  • 1
  • 2