Alte știri din fotbal
750.000 de euro către Neluțu Varga dinspre deținătorii drepturilor TV ale Ligii 1: afacere imobiliară sau ajutor pe ascuns pentru CFR Cluj? » „N-aveam nicio problemă s-o facem direct”
0
Efect de domino la FCSB: „Ne gândim să meargă împrumut”
3
Postul unde România are cele mai mari probleme în viziunea lui Florin Prunea
2
Adi Mutu și hăul remarcat la Istanbul: „Când aud asta...”
5
Știri din fotbal internațional
Detalii de la negocierile dintre Juventus și Dusan Vlahovic
0
Senegal a adus trofeul Cupei Africii în Europa: paradă în fața a 70.000 spectatori
0
Întărire de marcă pentru Real Madrid: revine pe teren după patru luni
0
Thiago a izbucnit în lacrimi în minutul 20 al meciului caritabil dintre Liverpool și Borussia Dortmund
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Cel mai periculos oraș din lume: oamenii trăiesc doar 35 de ani din cauza ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Cum a ratat Trump principalele cinci obiective în războiul cu Iranul. ...
Libertatea
E bine,mimamo e pasuita și din nou salvată pe Steaua o sancționam cum putem....Cam despre asta e vorba la onor comisiile viselor.Sunt tare curios pentru la anul vor fi 18 echipe,să rămână si mimamo(din nou pe pomană) în liga întâi????Din punctul meu de vedere,ddb=doar dinamo-n B.....Apropos de creșterea câinilor gurita de ce n-a fost sancționat????Și "civilizatul" ăla de portar de doi lei,care-i dădea peste mână la Petrea???
Dar lui Mimoza Simbioza nimic? Daca un bombardier/faraon injura Politia a doua zi este saltat de mascati si amendati! Dar Mimoza Simbioza poate face ce vrea pe Pamant si in online???? Aloooo Comisia, nimic???
Iar le-au luat caii de la bicicleta :)))
Hai sa ne amintim cui i-au murit jucatorii pe teren..... Oare ce s-o fi intamplat acolo?A fost apa minerala expirata?
Are dreptate ma!
Plângi în batistă Patrocle şi păstreză lacrimi şi pentru falimentul care vă bate in geam :)))
*** Traiasca radu petrescu! Asta nu a fost atins nici cu floare, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Articol de starnit cortaceii rosii!:)))
Dar arbitrul cate etape si-a luat? Sau poate l-au dat afara si eu n-am aflat?
*** sa retrogradeze! este cea mai onorabila cale sa accepte adevarul!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.