Alte știri din fotbal
Marius Șumudică, la 4 zile după prezentarea la CFR Cluj: „E foarte greu să continui în astfel de condiții”
0
Raul Rusescu a fost pe „Arc”, la FCSB - FC Botoșani, și a „tunat” la GSP Live: „Deplorabil!”
0
Derby-ul e în aer » Dinamo caută alt stadion pentru meciul cu FCSB, după revolta galeriei
2
Mihai Stoica s-a dezlănțuit cu Botoșani: „Dacă nu se deschidea ușa, dădeam cu capul în ea”
0
Știri din fotbal internațional
Câte bilete s-au vândut la meciul oltenilor pentru grupa XXL a Europa League » Estimări pentru joi + Decizia luată de armeni
0
Un farmacist „nebun”, șef la Bayern, executat de Hitler pentru înaltă trădare! Povestea incredibilă a unui asasinat ratat a apărut în Der Spiegel
0
Revenire șocantă! » Fundașul care a renunțat la profesionism din cauza kilogramelor a debutat în liga a 9-a ca atacant!
0
Pep Guardiola s-a deschis în fața fotbaliștilor: „Cea mai frumoasă femeie de pe planetă. Încă o iubesc”
1
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Motorina s-a scumpit iar și sare de 10 lei/l, marți, 18 august 2026. Cât ...
Libertatea
Cât petrol mai trece, de fapt, prin Strâmtoarea Ormuz? Datele ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Trupele „TikTok” ale lui Kadîrov ascund un secret: De ce refuză cecenii să ...
Libertatea
Au si puscariasii sustinatori vad.
Conastat ca gsp.ro si Digi 24 si-au stabilit drept tinta sa reinvie invatarea limbii ruse de catre romani! Fituica, numita pompos GSP.ro - revista de sport(?!) - abunda in ultimul timp cu titrari in limba slava, ceea ne duce cu gandul la "Era brejnevista", senzatie lasata pregnant si de dialogul absurd intre un pseudo-moderator tv, Radu Moraru, ofuscat ca FCSB nu a fost penalizata cu 14 zile de carantina si Mihai Stoica reprezentantul echipei mult hulite.. Oare acesta poate fi numit "moderator"? Modul ireverentios, chiar rastit, in care a purtat acel absurd dialog cu reprezentantul FCSB denota iritarea celor care se asteptau ca FCSB sa fie sanctionata si - implicit! - sa piarda campionatul! De fapt, in emisiunile moderate de catre acest habarnist Radu "de la Afumati"! Moraru este invitat, permanent acest Raureanu, o alta nulitate a psudo-ziaristilor romani de sport! Cu alte cuvinte... "A tunat si i-a adunat!".
UITE CUM TE UMILESC DEFINITIV: Am dat de curiozitate un search pentru aceasta hotarare referita de tine, si ghici ce? Nu e asa cum zici, e un text alterat de tine si care raspandeste FAKE NEWS, NESIMTITULE!! Textul fake news raspandit de tine contine "persoanele care sosesc în România din țările/zonele de risc epidemiologic unde au stat o perioadă mai mică de 3 zile (72 de ore) și prezintă un test negativ pentru SARSCoV-2, efectuat cu cel mult 48 de ore înaintea intrării pe teritoriul național.", dar textul exact e "persoanele care sosesc în România din țările/zonele de risc epidemiologic ridicat, DACA RAMAN PE teritoriul național pentru o perioadă mai mică de 3 zile (72 de ore) și prezintă un test negativ pentru SARSCoV-2, efectuat cu cel mult 48 de ore înaintea intrării pe teritoriul național.". Ati inteles?? DACA RAMAN PE TERITORIUL NATIONAL MAXIM 72 de ore!! ADICA DACA TRANZITEAZA ROMANIA!!! INCREDIBIL ACEST POSTAC ADRIANN, CUM RASPANDESTE FAKE NEWS NON-STOP!! Sursa cu tot textul e aici: https://stirioficiale .ro/hotarari/hotarare-nr-47-din-05-10-2020-a-cnsu
iung 811 nu stiu care dintre noi e mai indian -uitate in urma ca te urmateste caruta cu coviltir.
Moraru, imaginea perfecta a calitatii fotbalului romanesc.
Ni-no, ni-no! Îți citesc in retrospectivă comentariile tale de 3 zile încoace, și nu ma mai pot opri din râs! :))))) Cât de mult te mai poți umili?? Ești INCREDIBIL DE PROST nene! Și nu ai deloc simțul ridicolului! Simplul fapt că acum 2 zile tu HABAR nu ai avut de acea hotărâre și aberai in alte direcții, cu invenții gen lista actualizata pe 6 ianuarie, demonstrează faptul că ești doar un postac amărât cu IQ de cocostârc, care copiază și reproduce inepțiile altor utilizatori de aici! Vezi cazul cu luisharcsa care a spus că Ungaria nu e in zona galbenă, și tu ai preluat și ai reprodus constant acel text aberant! :)))))))))) I R E A L!! =))))))))))))))))
cica e patron ,asta este patron ,de sticla!
Ala care a ales poza cu moraru merita o marire de salariu :))) S-a ajuns la ura de neam prost si bocit de parca e vreun abuz de fiecare data cand Steaua trage un part. Digisport a ajuns un fel de antena3 pe sport, buni de clowni dar care au si fani cu drept de vot si asta e trist.
Si-a început programul de dimineață, în jur de ora 06.30. De atunci tot aici e, acum a luat-o razna pentru ca Steaua nu a intrat în carantina și de disperat ce e și-a activat una din clone și acuma face duet cu ea, ii mai sa di sfaturi...asa ceva
Mă...ce faci bre, duet, îți dai sfaturi ție însuți? Vezi ca se supăra nea Moraru și își baga degetul în nas, ca unghia și-a băgat-o în gat.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.