Alte știri din fotbal
Denis Alibec, luat prin surprindere în direct: „Pupa-ți-aș gambele tale!” » Reacția atacantului
0
Echipa de start, confirmată: așa va juca Lucescu! + Budescu, „șef de galerie” în Parcul Gezi din Istanbul
35
Bookmakerii se așteaptă la un marcator-surpriză » 7 pariuri despre Turcia - România: cel mai probabil scor corect
0
Deputatul român era la „șpriț" » Reperat printre suporterii români, pe terasele din Istanbul
0
Știri din fotbal internațional
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Fiul lui Iker Casillas îi calcă pe urme tatălui și deja strălucește în poartă
0
Gabriel Batistuta, declarații cutremurătoare despre moartea lui Maradona: „Sper să nu pățească la fel și Messi”
0
UEFA a fost dată în judecată pentru formatul Ligii Campionilor! » Miza: 20 de milioane de euro și reputația forului continental!
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Participant la „jaful secolului” de la Timișoara, martor pentru DNA într-un ...
Libertatea
Romania e tara Pariurilor ! De aici se rastoarna Europa si Lumea prin jocurile la pariuri ! daca ai o echipa ca Jiji faci ce vrei cu toti......daca mai ai si o echipa care sa te bata la cota de 7 .....ca si Clinceniul ...nu se refuza o modalitate de a inmulti banii de 8 ori ca si la CARITAS ! Doamne fereste cand or veni altii peste ei......sa fugi la Athos nu alta ....si sa lasi familia rezolvata pe generatii.....doar stiti ca un combinator care e invatat de mic , nu se opreste niciodata .....
Ești confuz. Gigi nu e patron la Steaua, ci la FC FCSB SA. Steaua București joacă diseară barajul de promovare în Liga a 2-a.
Dinu Todoran e perfect în anul desființării.
Sunt Stelist ... am fost de cand ma stiu! Un lucru va spun , Cat ciobanu va fi la echipa Steaua nu va mai lua niciun titlu ! Veti vedea
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Se vede clar ca Becali își dorește performanță, vrea totuși sa câștige Corendon Cup din Antalya, nu mai e loc de joacă!
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mustață asta e prost :)) el e un neica nimeni si pune el antrenor la fcsb cu băieții;)) la fcsb se stie cine e conducătorul suprem si cine decide orice. *** Becali pe Mustață asta nici o *** nu da dar nu sa il ia in seama.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Îl numeau pe olaroiu antrenor pușcăriașii din galerie pe banii patronului pușcăriaș și cu semnătura managerului general și el tit pușcăriaș... singurul care face nota discordanta acolo e Argăseala
Corect
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.