Alte știri din fotbal
Sorin Cârțu, interviu din biroul lui din Bănie: „M-am ferit de o comparație între Universitatea 2026 și Craiova Maxima” + ce a cerut Mihai Rotaru la startul noului sezon
0
Situație halucinantă! Noul transfer al celor de la FCSB are contract semnat și cu altă echipă din Superligă
7
Emil Săndoi are încredere totală în Universitatea Craiova înaintea duelului cu Levski
0
Fostul jucător al FCSB-ului este favorit să devină președintele unei Federații importante
2
Știri din fotbal internațional
Enzo Fernandez nu se dezminte! Mesaj războinic, după Campionatul Mondial: „Există ceva mai important decât un rezultat”
3
Șoc în Nord! Campioana Danemarcei a fost umilită pe teren propriu în preliminariile Ligii Campionilor
2
Bumba a marcat din pasa lui Vlădoiu în cel mai nebun meci al serii europene!
0
În urmă cu 4 ani, Lamine Yamal făcea o previziune curajoasă! Totul s-a adeverit
0
Lifestyle
Scandal imens cu fotbalistul din Serie A: „M-ai înșelat cu femei și cu bărbați!”
3
Fanii sunt în șoc » Vinicius jr., de nerecunoscut după vizita la doctorul vedetelor: „Nu are cum să fie aceeași persoană!”
4
Ivana Knoll „a fugit” de la Mondial în „Capitala mondială a petrecerilor” » Mesaj pentru doi fotbaliști spanioli: „Bravo, copile!”
12
România a fost prezentă la finala Campionatului Mondial » Alexandra s-a bucurat de două minute de faimă
1
Curtea de Apel București a suspendat procedura noii legi a salarizării. ...
Libertatea
Grecii contestă distribuția filmului „Odiseea”. Rolul Elenei din Troia, în ...
Adevărul
Cristian Bivolaru, informatorul Securității sub pseudonimul „George”: „Mă ...
GSP SPECIAL
Cod roșu de inundații în zonele deja lovite de furtuni. Hidrologii anunță ...
Libertatea
fcsb va fi eliminata din primul tur!
Titlul acestei stiri este vadit pro fcsb!Nimic surprinzator vazand ca autorul este acelasi Craitzoiu!1.-In care "grupe"are fcsb "sanse mari"sa ajunga?Trebuia precizat ca in grupele UEL!2.-Si in care grupe nu are CFR sanse reale sa ajunga?Trebuia precizat ca in grupele...UCL!Pentru ca in cuprinsul stirii aflam ca totusi CFR ar avea "sanse reale"in ...UEL,pentru ca ar veni pe traseul campioanelor!3.-Si sunt foarte curios-la tragerea la sorti-daca intr-adevar macar acum, fcsb se numeste fcsb!O fi fost Justin Stefan "de acord"sa comunice la UEFA "amanuntul"asta?
Mai repede ajunge ciobanul la mititica decat fcstana in orice fel de grupe europene!
4x2... doare rau berbecut prostovan?
La socoteli de acasa care nu se mai potrivesc cu cele din targ ne pricepem cel mai bine. Cu fotbalul stam mai prost. La ora actuala niciuna dintre echipe nu are sanse reale de a prinde grupele in vreuna din competitii. Apropo, Dudelange, atat de amintita in ultimul timp, a facut pare-mi-se o figura excelenta in ultima editie EL, ceea ce ne va face sa ne umple plansul si nu rasul daca mai dam de ea.
Clujul daca elimina Malmo sau Dudelange, era in grupele Ligii Europa si faceau 8-12 milioane de euro. Cat despre U Craiova, ea trebuie sa isi faca coeficient cum de exemplu FCSB si-a facut. E pe forte proprii, Hagi de exemplu nu intelege asta.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Pai FCSB are coeficient, asta-i adevarul, cea mai titrata echipa din Romania in Europa. Dar CFR Cluj joaca cu aia din Europa de Est, au toate sansele si ei sa se califice daca nu intalnesc un Celtic! De fapt, poate Celtic nici nu mai joaca calificari. Ce se plange atat CFR-ul ca intalneste Malmo?
Doar ***, restul sunt 0,e cea mai vuna echipa din Europa, Asia, Africa, Saturn, Luna, Marte, etc., de fapt e marea favorita la castigarea CL si EL. Se vede ca e o echipa cu mari manageri si jucatori supervalorosi, dar arbitrii si ghinioanele ii fac sa termine pe 2,asa e d-lor ziaristi?? ***, scrieti in continuare *** de-astea
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Deci ? Doar FCSB poate sa intre in grupele UEL ! Restul ? La tv : ))))))))))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.