Alte știri din fotbal
Dezvăluiri de la Oțelul Galați: „Nu am luat niciun salariu anul acesta. Suntem în aprilie și nu e ușor”
0
A obținut primul succes ca antrenor în Superligă: „Mi-am dat seama din primul minut”
0
Pe cine dă vina Mihai Stoica pentru eșecul de la Botoșani
0
Rămas pe loc retrogradabil, Dorinel Munteanu a răbufnit: „Numai bolnavii fac astfel de comparații! Așa suntem noi, românii”
0
Știri din fotbal internațional
Arne Slot, după umilința cu Manchester City din FA Cup: „Singurul aspect pozitiv”
0
Cristi Chivu, scut pentru elevul său: „A fost în cârje și 3 zile mai târziu a jucat pentru Italia, nu știu dacă va rămâne”
0
PSV - Utrecht » Gazdele au întors scorul! Man, implicat în faza golului 3
0
Gaziantep - Alanyaspor » Duel românesc în etapa #28 din Turcia: Ianis Hagi s-a accidentat și a fost schimbat
3
Lifestyle
Prezentatoarea s-a afișat cu fotbalistul mai tânăr cu 11 ani și a „rupt” Internetul: „Genul de dragoste...”
1
Gluma lui Gabi Torje, după ce l-a văzut pe Ilie Bolojan la câțiva metri de el: „Nu știu dacă am voie să spun”
12
Un studiu îmbucurător: obiceiul simplu prin care se reduce riscul de demență sau Alzheimer
0
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
5
Cursă contracronometru pentru găsirea pilotului american al avionului ...
Libertatea
Povestea lui Petre Dulfu, omul din spatele lui Păcală: cum a ajuns celebru ...
Adevărul
George Copos, piruete cu restaurantul „Panoramic” din Brașov: „De 20 de ...
GSP SPECIAL
5.500 de angajați au acceptat oferta Mercedes și au plecat de bunăvoie cu ...
Libertatea
Logic era 3-0 la masa verde si depunctarea cu cate 10 puncte a primelor patru clasate, eventual sa si inceapa restul adversarelor cu 8 oameni si pana la pauza sa mai fie eliminat unul.
daca arbitra sfesnic acorda penalty pentru fcsb
gigeilor propun sa va arbitreze sfesnic in fiecare meci
da, si inchisoare pe viata pentru Lucan. Mai ai frati pe acasa, genius?
Logic era rosu si penalty! Dar voi astia ingusti in toate cele, ce o sa spuneti?
Imi cer ertare dela început dar se pare ca a jucat și ceva teatru pentru al impresiona pe Becali,scorul era 2-1 pentru Astra si cel mai mult el ar fi vrut o lovitură dela 11 m dar nu ia ieșit,după ce a marcat primul gol sa dus în fata tribunei să arate ce face el și care Becali vrea să îl vîndă
N-ar fi mai bine 15 puncte ?
Se vede ca nu ai jucat 1 minut in viata fotbal
Mitici de capitală plătiți de oier.
Esti un frustrat, in gandire! Generatie de ratati, generatia facebook!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.