Alte știri din fotbal
„Prelungirea mea nu are de-a face cu asta!” » Raul Opruț a rupt tăcerea despre noul contract cu Dinamo
0
Fără CFR Cluj în play-off! Gigi Becali a făcut calculele-surpriză pentru top 6: „Așa văd, ei sunt puternici”
2
„Aveau nevoie de el ca de aer!” » Adrian Porumboiu, uluit de strategia Rapidului: „Nu am înțeles”
0
Marius Lăcătuș, despre noul transfer al celor de la FCSB: „Datele problemei se schimbă”
0
Știri din fotbal internațional
Clubul din Premier League a plătit o sumă record pentru un atacant cu un singur gol în acest sezon
0
După oferta „jignitoare”, Karim Benzema a semnat cu rivala din Arabia Saudită » Anunțul lui Fabrizio Romano: „Breaking news”
0
Marius Șumudică, criză de nervi în Arabia Saudită: „Finish, finish! Penalty, roșu, tot!”
2
Plecat de aproape 2 ani din Superliga, Philip Otele a semnat cu un club imens din Bundesliga: „Se apropie lucruri mari”
2
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Harta infracționalității în București, explicată de Bogdan Berechet, șeful ...
Libertatea
Denise Rifai pleacă de la Kanal D. Cu ce televiziune a bătut palma pentru ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere de 60-80 ...
GSP SPECIAL
Partidul Socialiștilor din Republica Moldova face campanie împotriva unirii ...
Libertatea
Astra are un joc net superior FCSB-ului care a castigat o gramada de meciuri cu ajutorul arbitrului dupa simularile penibile ale lui Tanase...Budescu are 5 clase peste perlele Coman,Man,Morutan si Tanase de 50-100 milioane de euro care toti la un loc nu au avut realizarile lui Budescu
fecesebist grețos e pleonasm!
nu e doar ziua asta, eu am urmarit ultimele 3-4 meciuri ale Astrei si joaca foarte bine...si Tamas joaca foarte bine...eu la baraj as juca cu batranii experimentati Tamas si Sapunaru pentru ca Rus si Nedelcearu au fost depasiti rau cu Suedia si Spania
S-a intors Lutu 2 la echipa!! Adio rezultate. De maine va incepe imbarligaturile, ifosele, vrajeala, arbitrajele. Va fi ajutantul lui Tudor la biserica, analist pt preacurvitul George,paharnicul lui Lutu 1,centralist pe banca.. O sa vedem noi.
corect
S-a intors MM???? ,si-a bagat dracu coada.
atata poti saracule? ti s-au gatat alea 20 de cuvinte, manelistule? macate-ar racu
3-1 clar plus penalty neacordat la tinerea lui Cristea la Alibec. Contra te-ai uitat la meci sau ti-e mintea tot la paparudele pilangioaice de stanciu sau ianis hagi?
hahahahahahahahahahahahahaha
A revenit MM....iar efectul e imediat!!!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.