Comentarii (329)
johnwick
johnwick  •  15 Ianuarie 2021, 22:11
Postat de poison2021 pe 15 Ianuarie 2021, 22:09

Din ceruri, tata Jean Pădureanu aplaudă.

amicalul de ieri?

undoi3
undoi3  •  15 Ianuarie 2021, 22:10
Postat de poison2021 pe 15 Ianuarie 2021, 22:09

Din ceruri, tata Jean Pădureanu aplaudă.

si tot din ceruri ,Dumnezeu se mira ce prostalau a lasat pe pamant...

poison2021
poison2021  •  15 Ianuarie 2021, 22:09

Din ceruri, tata Jean Pădureanu aplaudă.

roja.azul_76
roja.azul_76  •  15 Ianuarie 2021, 22:08
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 22:06

ba ,te rog ,abia am facut dus ,iesi ca iar ma umplu de mizerie de la tine ,nu mai vreau sa mai fac un dus !

Eheeeee, ultima data ai scapat cu 3 dusuri! Acum cred ca o sa dormi sub dus!:))

johnwick
johnwick  •  15 Ianuarie 2021, 22:07

Te-ai lovit la cap? :)))

roja.azul_76
roja.azul_76  •  15 Ianuarie 2021, 22:06
Postat de bigd pe 15 Ianuarie 2021, 22:04

Exact! Avem trofeu in 2021!

Da, nu e de ici de colo sa castigi o competitie internationala de asemenea anvergura!:))

johnwick
johnwick  •  15 Ianuarie 2021, 22:06
Postat de poison2021 pe 15 Ianuarie 2021, 22:04

Ce blat nerușinat!

bagă și cu arbitru, gol din off-side, 11m gratuit ...., ce mai ai tu prin vocabular :)))

Steaua
Steaua  •  15 Ianuarie 2021, 22:04

Felicitări băieți pentru începutul de an, în forță!! Luptă Steaua!

undoi3
undoi3  •  15 Ianuarie 2021, 22:04

rezumat , un fleac ,i-am ciuruit!

bigd
bigd  •  15 Ianuarie 2021, 22:04
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 22:01

si o cupa!:)))

Exact! Avem trofeu in 2021!

  • 1
  • •••
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • •••
  • 33
Comentează