Comentarii (329)
johnwick
johnwick  •  15 Ianuarie 2021, 21:59
Postat de orlick pe 15 Ianuarie 2021, 21:56

Naum plânge! Nici nu mai încearcă să-și ascundă supărarea, când câștigă Steaua.

nici comentatoru hater de la digi nu era în stare mai bună

zorrozabal
zorrozabal  •  15 Ianuarie 2021, 21:59

BLAT!Meci de cooperativa!Rezultat dinainte stabilit!S-a jucat (pentru telespectatori) doar in prima repriza!Cel mai bine s-a vazut dupa evolutia lui Budescu!Iar Neagoe *** *** -cand in locul lui Gaman- l-a bagat pe ala de langa care au dat golurile ca la antrenament„vedetele”binefacatorului Ligii1”

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

republicanapoca
republicanapoca  •  15 Ianuarie 2021, 21:57
Postat de poison2021 pe 15 Ianuarie 2021, 21:49

Se vede că la pauză au intrat banii pt Radunovic.

La pauza s au numarat banii pe Radunovici,clona are din nou locul Doi asigurat

valsword
valsword  •  15 Ianuarie 2021, 21:57

Unde e ala cu feelingul lui de karma? :))

orlick
orlick  •  15 Ianuarie 2021, 21:54

Jocurile sunt aranjate, că întotdeauna, pentru CFR. După ce joacă meciurile cu Steaua, Craiova și Sepsi, Astra (și alții) joaca meciul cu CFR. Super!

undoi3
undoi3  •  15 Ianuarie 2021, 21:54
Postat de valsword pe 15 Ianuarie 2021, 21:53

Stati pa la sfarsit talpanistilor,posibil sa vina si golul4:)

gata ,arbitrul le-a curmat suferinta!:))

roja.azul_76
roja.azul_76  •  15 Ianuarie 2021, 21:48

tri la nula!:))))

bast
bast  •  15 Ianuarie 2021, 21:48

hahahahahahaha!!!

valsword
valsword  •  15 Ianuarie 2021, 21:46

Desi au jucatori foarte buni Astra sa bagat cu toata echipa in poarta tot meciul.Joaca antifotbal si au pretentii....dar cei mai loviti sunt haterii:)

fcsbnuesteaua
fcsbnuesteaua  •  15 Ianuarie 2021, 21:46
Postat de undoi3 pe 15 Ianuarie 2021, 21:45

asa sa-l ajute Dumnezeu ! AMIN (dinamo) !

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • •••
  • 33
Comentează