Comentarii (64)
babacloanta  •  05 Februarie 2020, 20:36
Postat de parpalache pe 05 Februarie 2020, 19:06

Iata una din"arogantzele" lui GG la GSP TV-predecesorul GIGI SPORT1-"Io,de cate ori ma intalnesc cu baiatu'ala de la comisia de disciplina,ii daau cate 500 de dolaari!"Da'de ce imi dai bre nea GG zicea baiatu'"?"Iti daau,uite asa, ca vreau io!Ca mi-esti simpatic"!"Chiar,dar de ce-i dadeati"-indrazneste si"naumul"de serviciu-Nu s-ar putea crede ca il mituiti"?"Nee!Cum sa-l mituiesc?!Ii daau,asa,ca sa-l incurajez!Sa lupte impotriva coruptiei"!!!

pe buneee?panflet?

alexbibirica1  •  05 Februarie 2020, 19:50

revenea pe 16 Februarie in caz ca lua 2 etape de suspendare....echipa a mai jucat fara Planic. in caz ca era suspendat 2 etape , echipa juca pe linia de fund cu : Balgradean , Cretu , Cristea Soiledis, Momcilovic

xclx  •  05 Februarie 2020, 19:46
Postat de Claude SH pe 05 Februarie 2020, 19:34

Decizie rușinoasă! Dar nu trebuie să ne mire nimic, toată frunza, toată iarba, vrea oile ciobanului campioni!

Fix sub tine ai postat regulamentul :))))

parpalache  •  05 Februarie 2020, 19:40
Postat de xdfausta pe 05 Februarie 2020, 19:29

Vai de mine,Comisia i-a dat doar 1 etapa jucatorului lui FaciCeSpuneBeqalj?Ce surpriza,ce soc... Craciunescu este antiCFR???Ce surpriza,ce soc...

Nu,nu e anti!El doar se gudura la cine-i la putere!Sau "la butoane",cum ii place martzafoiului din Pipera, sa zica!

xclx  •  05 Februarie 2020, 19:38
Postat de zecegloante pe 05 Februarie 2020, 19:30

Articolul 18 – Eliminarea (cartonaşul roşu) 1 Eliminarea este dispoziţia dată în timpul unui joc de arbitru unei persoane de a părăsi terenul de joc şi împrejurimile acestuia, inclusiv banca de rezerve. Persoanei care a fost eliminată i se permite accesul în tribună. 2 În cazul jucătorilor, eliminarea este urmarea unui cartonaş roşu direct sau indirect (cumul de cartonaşe galbene). 3 Oficialul care a fost eliminat poate da indicaţii persoanei care îi ţine locul pe banca de rezerve, dar atunci când face aceasta trebuie să se asigure că nu deranjează spectatorii din jurul său şi că nu perturbă desfășurarea jocului. 4 O eliminare determină automat suspendarea pentru jocul următor, atât pentru jucători, cât și pentru oficiali, organismul responsabil cu luarea deciziei urmând să individualizeze sancţiunea în funcţie de gravitatea faptelor.

Ceri logica si cunoasterea regulamentului aici?:))))

Claude SH  •  05 Februarie 2020, 19:34

Decizie rușinoasă! Dar nu trebuie să ne mire nimic, toată frunza, toată iarba, vrea oile ciobanului campioni!

zecegloante  •  05 Februarie 2020, 19:30

Articolul 18 – Eliminarea (cartonaşul roşu) 1 Eliminarea este dispoziţia dată în timpul unui joc de arbitru unei persoane de a părăsi terenul de joc şi împrejurimile acestuia, inclusiv banca de rezerve. Persoanei care a fost eliminată i se permite accesul în tribună. 2 În cazul jucătorilor, eliminarea este urmarea unui cartonaş roşu direct sau indirect (cumul de cartonaşe galbene). 3 Oficialul care a fost eliminat poate da indicaţii persoanei care îi ţine locul pe banca de rezerve, dar atunci când face aceasta trebuie să se asigure că nu deranjează spectatorii din jurul său şi că nu perturbă desfășurarea jocului. 4 O eliminare determină automat suspendarea pentru jocul următor, atât pentru jucători, cât și pentru oficiali, organismul responsabil cu luarea deciziei urmând să individualizeze sancţiunea în funcţie de gravitatea faptelor.

xdfausta  •  05 Februarie 2020, 19:29

Vai de mine,Comisia i-a dat doar 1 etapa jucatorului lui FaciCeSpuneBeqalj?Ce surpriza,ce soc... Craciunescu este antiCFR???Ce surpriza,ce soc...

zecegloante  •  05 Februarie 2020, 19:25

Postacii de serviciu fac ***! Orice cartonas rosu trece prin comisia de disciplina. Daca nu exista intensitate, se poate da doar o etapa de suspendare. Se intampla asta foarte des! Nici fotbal nu stiti, nici regulamente nu stiti, nici fani nu sunteti! Postacilor!

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

parpalache  •  05 Februarie 2020, 19:11
Postat de aress123 pe 05 Februarie 2020, 17:54

Ce fault grosolan visezi ma ? A fost cel mult de galben. Ca ai fi vrut sa nu joace cu fcdb...e altceva.

Chiar bre!Ce i-a rupt piciorul?Eee!Sau mai bine beee!

  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • •••
  • 7