Alte știri din fotbal
Îi anunță plecarea lui Zeljko Kopic de la Dinamo în vară: „Am vorbit cu câteva cluburi”
0
Victor Angelescu a confirmat transferul care încheie mercato la Rapid: „Am plătit! Costel nu are cum să fie nemulțumit”
1
Ce a făcut Matteo Duțu la Sibiu, imediat după Hermannstadt - Dinamo: „Tânăr cu suflet matur”
0
Andrei Nicolescu, laude în direct pentru titularul lui Dinamo: „Cel mai bun din România!”
0
Știri din fotbal internațional
Chivu a întârziat la conferință, italienii au ascultat cu răsuflarea tăiată ce a urmat: „Familia pe primul loc, îmi neglijez îndatoririle de soț și tată!”
0
Nota primită de Cristi Chivu, după revenirea epică a lui Inter
0
Condus 2-0 de Pisa, Cristi Chivu și-a scos jucătorul în minutul 34! A urmat ceva de poveste pentru Inter
8
„Plin de amărăciune, probabil nu primește sex acasă!” » Antonio Conte a fost făcut praf de fostul său golgheter
0
Lifestyle
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
2
Ilie Bolojan a vorbit despre varianta demisiei din fruntea Guvernului, după ...
Libertatea
Posesorul unui Ferrari de 38,5 milioane de dolari și-a dezvăluit ...
Adevărul
Machetele stadionului Dinamo cu care fanii au fost amăgiți după '90 » Prima ...
GSP SPECIAL
Andra a început să plângă în emisiunea „La Măruță”: „Nu pot să cred”! Ce a ...
Libertatea
Îți stam in gat ,a !? Tu de pe care clone o bagi pe aia cu falimentul toată ziua!? Dinamou ,o posarca de echipa ,na ,să incepi ziua bine ,așa,stresat !:)))
In câteva minute toți Juriștii și experții in dreptul muncii de rit bacalist vor umple pagina cu sfaturi și interpretări proprii ale legilor, după bine cunoscutul precept fcsbist: nu contează ce spune legea ci ce cred eu! :-)))) Io recunosc ca nu știu speța atât de bine încât sa pot emite judecați de valoare însă merg pe mâna avocaților sârbului și a celor care vor judeca cazul, FIFA / UEFA, TAS sau o instanța civilă dacă va fi cazul. Deși nu cunosc speța ceva îmi spune ca “priceputul in toate”, ne-a jjijji cel de pușcărie făcătoriu, va lua iar bătaie! :-))))
Respect PLANIC! Ia-te banii! Hai si cu interdictia la transferuri!
Logic, dacă reduci salariul unui angajat înseamnă că ai modificat contractul unilateral, jucătorul e liber de contract dacă nu semnează pt un salariu mai mic !
Daca s-a trezit randoom , ala cu cercu ..si ala cu " posharca " ...avem distractie la maxim
Un angajat obișnuit poate să demisioneze dacă e trimis în șomaj tehnic, un fotbalist nu are dreptul acesta tocmai fiindcă nici clubul nu-i poate modifica datele din contract. Dacă scazi salariul unilateral sau suspenzi contractul, e normal ca jucătorul să poată rupe înțelegerea! - Cum sa debitezi asa ceva?:)))))))))))))))
de câte ori reluați articolul? Ce s-a întâmplat? N-a mai postat nimeni nimic pe tuiter, feisbuc, instagram? Încă nu s-a trezit aia a lu' Coman?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.