Alte știri din fotbal
Marius Croitoru a văzut decizia tactică a celor de la FCSB și a reacționat: „Eu nu am văzut echipe mari în istorie să joace așa”
0
Marius Baciu îl critică dur pe Dawa: „A fost o greșeală de copii, de juniori”
0
Notele GSP la FCSB – FC Botoșani » 3 și 4 pentru comicii vestiți de pe Arc, plus un 8 cu artificii
0
Andrei Dumiter l-a făcut praf pe „centralul” Vidican după FCSB - Botoșani 3-2: „Se joacă cu soarta noastră!”
0
Știri din fotbal internațional
A supraviețuit unei lupte pentru viață în comă indusă și se pregătește pentru o nouă provocare: a schimbat echipa în Premier League
0
Joao Cancelo s-a întors la Barcelona: „I-am spus clar lui Deco că ori vin acum, ori rămân acolo un an pe bară!”
0
Dezvăluiri despre transferul eșuat al lui Chivu: „Au fost de ajuns 2 minute. Putea fi fost excelent la Inter dacă...”
1
Transfer de nicăieri la AC Milan » Rossonerii cheltuiesc 45 de milioane de euro pentru o rezervă de la Mondial!
0
Lifestyle
Sala Polivalentă din Tulcea găzduiește un nou eveniment sportiv, după succesul de la Europeanul de baschet U18
1
Suma astronomică obținută la licitație pentru noul model electric Ferrari
0
Înotătoarea care a stabilit un nou record mondial de două ori într-o singură zi!
1
Mbappe, ținut „ostatic” pe yacht de iubita lui în timp ce Mourinho a început curățenia la Real Madrid
1
Ce face Nicușor Dan cu raportul privind alegerile prezidențiale 2024, la ...
Libertatea
Un turist a fost arestat în Grecia după ce a făcut grătar la o vilă ...
Adevărul
Continuă șantierul la a doua cea mai mare Sală Polivalentă din România
GSP SPECIAL
Un val de pensionari care-și vor banii de CASS înapoi au aglomerat ...
Libertatea
Clubul asta s-a nascut printr-un act infractional al unei grupari infractionale, e condus de o mana de infractori avand o galerie compusa de infractori. Pe parcursul existentei lui a incercat sa fure nume si palmarese, a trimis in derizoriu insasi ideea de competitie sportiva prin jocuri trucate de cooperativa, valize cu bani prtate pe dealuri, ofrtarea adversarilor inainte de mecoiri, coruperea arbitrilor. Acum vad ca si jucatorii devin incet incet infractori. E nefiresc ca poate exista asa o grupare infractionala afiliata la o federatie sportiva.
Sincer, sunteti extrem de comici, asa ca sa nu spun altfel.Vedeti daor conspiratii si FCSb ca fiind capul balaurului.Dpmdv, sunteti intr-o mare incurcatura.Fcsb este echipa care atunci cand Romania a avut echipa direct in grupele CL,nu a iesit niciodata campioana.Fcsb, este echipa care de cand s-a tercut la sistem cu play off, nu a castigat nicodata titlul.Cu exceptia ultimilor 2 ani, in Europa doar FCSb a existat, fie ca va place fie ca nu.Voi, asociati clubul si suporterii cu imaginea propusa de Becali.Daca ai materie cenusie, nu dai doi bani pe cea ce abereaja acel personaj.
cainii latra,ursul trece.....nu e dinamo! fcsb=steaua...dinamu adevarat e in liga 4
Articolul acesta este scris de jurnalistul gazetei (sustinator al sectiei de fotbal a UM02301) care l-a insultat pe Virgil Boglea dupa terminarea emisiunii domnului Costin Stucan ?
In societate treaba e mai complexa, dar in fotbal daca starpim pe fc fcsb mai avem o sansa la o competitie dreapta si cinstita. Ajunge cu blaturile. Nu mai face nimeni jocurile pe cine sa trimita la liga a 3a ca sa impiedice alta echipa sa promoveze, nu mai auzi de omenii pe axa berceni-botosani, nu se mai deleaga arbitrii de casa etc. Daca dispare faci ce spune becali, atunci fotbalul romanesc isi da restart!
Pentru ca si federatia are la baza infractori! 70% din societatea romaneasca are la baza bisnita, inselaciunea, nepotismul, infractionalitatea!
Nu se stie niciodata pe cine va trage dupa ea sefa dsp care a dat ok-ul pentru incalcarea legii. Simt ca nea cici e bagat pana-n gat si fiind recidivist.....faci ce spune becali se poate transforma in "clubul condamnatilor" (nu e Steaua):))))
Ai dreptate, dar ceea ce rămâne e o altă fărădelege comisă de acest grup infracţional adunat sub numele de fc fcsb sa!
La fel cum fc patru consoane sa nu e steaua!
Ooops :)))) Inchideti sandramaua fecesebista! :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.