Alte știri din fotbal
Legenda „câinilor” a aflat că Dinamo îi poate pierde pe Musi și Cîrjan și a reacționat: „Uitați de performanțe! Dacă și pe ei îi vindem...”
0
Petrolul pregătește curățenia de vară » Numele importante care sunt aproape de plecarea de la Ploiești
0
Rapid a rezolvat primul transfer pentru Daniel Pancu » Mijlocașul de 750.000 de euro a ajuns deja în România!
4
Vor juca meciurile din cupele europene la Ploiești! Au început lucrările de mentenanță la stadion
0
Știri din fotbal internațional
Golgheterul Superligii poate debuta diseară la Mondial » Bergodi îi transmite un mesaj de la Roma: „Echipa surprizelor!”
0
Valentin Mihăilă și Ami s-au căsătorit » Imagini de la eveniment
2
Emoții mari cu Scott McTominay: incert pentru debutul cu Japonia » Starul scoțian a fost dat jos din autocar!
0
Jannik Sinner și-a ales favoritele la Mondial » Cine va câștiga titlul și care va fi surpriza pentru liderul ATP!
0
Lifestyle
Valentin Mihăilă și Ami s-au căsătorit » Imagini de la eveniment
2
A deschis balul la Campionatul Mondial din 2026, dar soția lui a furat toate privirile pe Azteca: „E momentul tău!”
0
„Alona”, rivala care i-a făcut coșmaruri Simonei Halep, îndrăzneață în Grecia: „Pe curând, Mykonos”
3
Becali și Șucu construiesc de zor » Imaginile surprinse astăzi lângă București: asta l-a convins pe Pancu să semneze!
21
Cum i-a păcălit Consiliul Superior al Magistraturii pe judecători să ...
Libertatea
Pîslaru: 40% dintre români la vârsta activă nu lucrează - și cel mai greu ...
Adevărul
Se construiește stadionul viitorului în România » Va funcționa exclusiv cu ...
GSP SPECIAL
Marea frământare din USR: ascultă de baza partidului sau de dorința lui ...
Libertatea
Genial! Pana si poza de profil ai ales-o perfect! :-)))))
Vaaaaiii, săracul de tine... Ai crescut fără școală? Dar cum s-a întâmplat? Cum a murit școala? Offf...
Da vezi să nu... Va sta câteva zile, apoi îl va jigni Jiji și va pleca. Ce să facă Pintili acolo? Mai ales că gruparea ilfoveana nu are niciun viitor. Fiind o simplă clonă ciobănască, aceasta va dispărea imediat după pronunțarea deciziei finale în procesul prejudiciului adus Stelei București. Lol! Băi MM, mai e până pe 1 aprilie! Aaa, stai că mi-am amintit: tu minți tot anul.
Vine la Steaua! Sa explodeze gigistii:)))
nimik nu intra mai bn dkt o bere si puterea dragostei :)
Parcă-l văd cu analizele de sânge și urină, prezentându-se la palat!
Hop! Mița face angajări...cred că-i va plăti salariul! Iar îi dă Gigi viteză și iar ajunge să plângă pe la televiziuni că e șomer.
:)) dau io o bere
eu am crescut fara scoala si nu mie rusine di ma mandresk da macar eu imi zic idei bine si lumea ma intelege si ma apreciaza si le place la oameni de mine da tu cu 2 facultatzi si 3 universitatzi si 4 lice ai scris in loc de bond pond ca ca in locu teu nas vorbi
asa e bravo dami voie satzi stramt mana
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.