Alte știri din fotbal
GSP.ro, confirmat! A părăsit Dinamo și a fost prezentat de un club rival
0
Marius Baciu: „Franţa este o echipă care se apropie de ceea ce încercăm şi noi să jucăm”
6
Asemănare între echipamentele celor două mari rivale din Superligă
1
În plin scandal de pariuri, Damjan Djokovic a evoluat azi pentru CFR Cluj
2
Știri din fotbal internațional
Tabloul complet al sferturilor de finală ale Campionatului Mondial 2026 » Marea favorită la câștigarea trofeului
0
Loviturile de departajare din Elveția - Columbia au stabilit tabloul complet al sferturilor de finală
1
Mohamed Salah, după eliminarea dramatică în fața Argentinei: „Toată lumea a văzut ce s-a întâmplat”
0
Lionel Messi: „Ar însemna o moștenire care va dăinui pentru totdeauna”
0
Lifestyle
La 85 de ani, fostul șef al Federației se iubește cu o artistă de 32 de ani: „Sunt respectată, mă simt fericită”
30
Gestul unui influencer american într-un hotel din Lacul Como a șocat Italia: „Gata, ajunge, e nebunie”
0
Fără milă » Cristiano Ronaldo, ținta meme-urilor după eliminarea Portugaliei de la Mondial
7
A luat pauză de la fotbal! Unde s-a refugiat cea mai sexy fană din Superliga: „Îți taie respirația!”
3
Moment fără precedent în Ungaria, televiziunea și radioul public au încetat ...
Libertatea
Panică la marginea Capitalei: urs de 500 de kg văzut în Pădurea Snagov. ...
Adevărul
Arenă unică în România! Un bloc de locuințe este chiar în spatele Tribunei ...
GSP SPECIAL
Orașul care se scufundă. Raportul cercetătorilor de la Institutul de Fizică ...
Libertatea
Ala minte de ingheata apele in luna lui cuptor...:)))
Știu că abi e tinn, dar nu cred că sunt conturile țapinarului. :) Mă rog, puțin contează. Apropo, toți cred că valahu și impe s-au mutat, cu oaie și purcel pe Digi. :)) Fals! Și acolo și aici, să-i împace pe toți, metre.
:)))))))))) A AJUNS ALA CARE SE BATE CU 20 DEODATA SA SCRIE DE PE CLONE? NU POCI SA CRED..E CURAJOS DIN FIRE..IN IRLANDA TOTI SUNT BETI MANGA IN WEEKEND,, ALTA DISTRACTIE N AU..SA NU MAI SPUN CA..? CICA S A MUTAT IN SPANIA..:))))))
Nu, dar nu văd rostul. Are cont de foarte mult timp, de ce ar face pe sibianul fecesebist firoscos și degrabă răspunzătoriu la fiecare provocare și n-ar scrie de pe contul lui? Mă rog, fiecare cum vede forumul ăsta.
Ciobanu isi permite sa isi bată joc de juma de milion de euro.....Si cand te gândesti ca acesti bani ar fi putut asigura bugetul băieților de la rin pe un an de zile!
Esti Toma necredinciosul..:)))
:)) Începi și tu ca Foxy, eu sunt Dimache( țuștiul că-i aici e primul din lista lungă) :)), Moshu, Poison și restul. Tu îl ai pe „maramu” în colimator. Nu cred că este el, sincer.
Doar stii ca si cand nu am dreptate, am dreptate...:)))
Idem..:))
Mergem!
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.