Alte știri din fotbal
Momentul care a stârnit hohote de râs în studio și l-a făcut pe Raul Rusescu să exclame: „Vai de capul meu!”
0
David Miculescu a răbufnit: „E o umilință! Dau și un exemplu absurd acum”
1
Ironia supremă! Faza serii pe Arena Națională, la FCSB - CFR Cluj
1
Daniel Pancu a început să țipe la flash-interviu: „Eu acum am aflat! Nu e egalitate!”
0
Știri din fotbal internațional
AS Roma - AC Milan 1-1 » Rezultat excelent pentru Cristi Chivu, care se desprinde în fruntea clasamentului din Serie A
0
Noapte sângeroasă! Au apărut imaginile: sârbii și croații s-au luat la bătaie, 23 de răniți
0
Juventus - Napoli 3-0 » Campioana Italiei, OUT din lupta pentru „Scudetto”?
2
Endrick a reușit primul „hattrick” în Ligue 1 și Lyon rămane în TOP 4
0
Lifestyle
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
9
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
„Love my girls” » A furat toate privirile la petrecerea de logodnă a lui Radu Drăgușin, la Athenee Palace
3
Instructor de schi, despre diferențele între pârtiile românești și cele ...
Libertatea
Revoltă în comuna unde s-ar fi mutat suspectul de 13 ani al crimei din ...
Adevărul
„Elementar, dragul meu Watson!” » Părintele celui mai celebru detectiv a ...
GSP SPECIAL
Zeci de mii de români și polonezi au plecat din Marea Britanie, împinși de ...
Libertatea
astia de la *** Cluj sunt si ei pe teren ??? vad doar o echipa care joaca si inscrie ????
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Mda... Lipsa atacantilor ai greseala lui Arlauskis ne-a pus in cap. Asta este, mergem mai departe, nu e nimic jucat, mai sunt meciuri. Sa speram ca meciurile urmatoare le jucam in efectiv complet. Hai CFR!
Cred ca se intoarce Dan Petrescu, nustiu de ce dar am feelingu asta, Edi se vede ca nu gestioneaza meciurile cu miza, iar cu echipele din fata e varza. E timpu ca Dan Petrescu sa vina si sa-le castige al 4 titlu consecutiv :))
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
de ce plangeti?
Au dispărut strigoiiiiiii???
E gata pentru dinamocrapidisti, trebuie sa-si caute alt club sub care sa se ascunda, Cfr, Burlinamo si cele trei rapid, sunt inexistente in fata STELEI din Liga 1.
Nu-i nimic, mergeti la TAS:)))
hahaha...stim cu toti ca plangi si razi din senin
blat pe fata
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.