Alte știri din fotbal
Fostul campion cu FCSB a spus care este obiectivul la U Cluj: „Europa”
0
Variantele U21 propuse de Mihai Pintilii pentru echipa națională: „Vor crește frumos”
0
Florentin Petre le-a răspuns fanilor după seria de 5 eșecuri în Superliga: „Să nu uităm prin ce a trecut Dinamo în ultimii ani”
0
L-a pus la punct pe internaționalul român: „Să termine cu prostiile!”
0
Știri din fotbal internațional
Înainte de Slovacia - România, internaționalul cere ca selecționerul să fie păstrat: „Merită respectul țării!”
0
Thomas Tuchel a expediat 8 jucători la cluburi! » Arsenal, cea mai afectată
0
Cristi Chivu îl vrea pe Casemiro! » Acord Bastoni - Barcelona
0
Americanii, spulberați acasă de Belgia, cu nici 3 luni înainte de Campionatul Mondial
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
0
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Viktor Orbán, furios pe maghiarii care l-au huiduit la Gyor, un bastion al ...
Libertatea
Culisele unui scandal major la echipa națională a României. „Ne-a luat Hagi ...
Adevărul
Ce ar trebui să știe bărbații despre sănătatea femeilor: „Ele cred că o iau ...
GSP SPECIAL
Otrăvitoarele din Şiria. Povestea femeilor care își omorau bărbaţii cu ...
Libertatea
Asta e diferența corecta cand nu arbitreaza istvan.
baieti,nu vreau sa cobesc,dar la 3-1,daca inscrie blatisul cfr,in caz de egalitate de puncte la final,cfr este peste noi. incredibil. sa fim atenti.
mai bine stateau la Cj ,asa nu se mai stresau dinamovistele pe aici ! acum fuguta sub pat ,batistele si ...la plans!
Vă place meciul?Superb!
Iedi ? Out
Fara arbitrii cfr se batea cu dinamo la retrogradare, practic e cel mai usor meci al Stelei din campionat nu-mi aduc aminte un adversar care sa nu aiba nici un sut pe.poarta Stelei in conditiile in care Steaua nu are o aparare extraordinara.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
1 la mana, deja visezi persoane care nu sunt , 2 la mana, esti un ***. Debeljuh si Rondon le-au castigat majoritatea meciurilor, si practic sunt singurii atacanti de meserie din lot, azi CFR a venit fara atacant, Chipciu e doar o improvizatie, si s-a dovedit a fii un experiement esuat ( gresind la golu lui Olaru). Sper ca nu e pe blat azi , ca doar a jucat la ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Goooooooooooooooooooooooooooooooollllllllllllllllllllllllllllllllll, Morutaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnn!!!!!!!!!!
3-0!!! Oleee :))))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.