Alte știri din fotbal
Ochelari de mii euro și țipete care au zguduit vestiarul » O nouă reprezentație a lui Ionuț Chirilă: „Unde o dai, mă, în condiții de adversitate?”
0
Marius Bilașco a comentat ironia lui Dinamo din săptămâna derby-ului
0
Gigi Becali a pus ochii pe Karlo Muhar, dar MM Stoica a intervenit
2
Matthias Verreth, primele declarații la Dinamo: „Am venit pentru că vreau un mediu nou. Eu sunt un număr 6”
0
Știri din fotbal internațional
Răsturnare de situație! Vicecampionul mondial se căsătorește cu fosta iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Finlandezul care a jucat pentru Universitatea Craiova crede că oltenii au un mare avantaj împotriva lui KuPS
0
Acord pentru transferul lui Frattesi » Unde îl împrumută Inter și cât ar putea încasa pentru cedarea sa definitivă
0
O ofertă nouă a echipei lui Chivu pentru Djed Spence: „Inter vrea să închidă astăzi transferul”
0
Lifestyle
Rodrigo de Paul se căsătorește cu fosta lui iubită: „Visez la această zi de multă vreme!”
0
Sorana Cîrstea a văzut imaginile de la căsătoria Irinei Begu cu antrenorul ei și a reacționat într-un singur cuvânt
5
Starul din Formula 1 a făcut pasul cel mare! A cerut-o de soție pe superba Carmen, în plin sezon
0
După titlul mondial, fostul coleg al lui Drăgușin și-a cerut iubita în căsătorie: „A spus da, pentru totdeauna”
2
Un TIR încărcat cu pui a lovit un pod de pe Autostrada A1 București – ...
Libertatea
Tragedie cumplită în Dâmbovița: 5 morți după ce un tânăr fără permis a ...
Adevărul
Cum arată astăzi stadionul din Caracal: IMAGINI și un mare paradox
GSP SPECIAL
O șoferiță a cumpărat un Mercedes C63 AMG second hand și s-a trezit cu ...
Libertatea
apropo, tu vezi-ti de lupta la retrogradare, ce treabă ai tu cu titlul
înainte să comentezi vezi câte meciuri a furat CFRul. dar uită-te cu ochii tai nu te uita la ce spune presa.
Inainte sa-i acuzi pe cei de la CFR de furt....vezi cate puncte ati furat voi cu ajutorul arbitrilor ca sa ajungeti sus anul trecut. Unde mai pui la socoteala ca in meciul direct (LA VOI ACASA) unde ati fost facuti terci de catre cei de la CFR. P.S. voi aveti un condcator ce si-a exprimat public faptul ca-si doreste sa castige cu DINAMO cu ajutorul arbitrilor. Despre ce vorbim ? P.S. 2 Normal ca voi n uvreti sa castige CFR-ul titlul, pentru ca de-a lunful istoriei ati fost carpa de sters pe jos a stelei.
@GSP: Bateti campii la greu. Realitatea faptelor ne spune ca FCSB este SINGURA ECHIPA din Romania participanta la TOATE play-off-urile, de cand s-a infiintat play-off-ul. Va spune ceva acest lucru, domnilor atotstiutori de la GSP? A meritat vreodata acest subiect atentia inaltimilor voastre intelectuale?
Ca deobicei gsp gaseste orice sa se lege de CFR
Craiova aliata cfrului după furtul din sezonul trecut al frânarilor? hahaha. ăsta e amatorism nu jurnalism.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.