Alte știri din fotbal
Unde va fi Zeljko Kopic săptămâna viitoare. Îl susține pe prietenul său!
0
Presa din Turcia a tras concluzia, cu 4 zile înainte de barajul cu România
0
Panduru a găsit alt vinovat la gafa care a șocat Superliga: „Spun mereu, dar nu mă ascultă”
0
Ilie Dumitrescu a numit singurele echipe care se bat la titlu, după a doua etapă din play-off
0
Știri din fotbal internațional
Concluzie dură: „Dacă Liverpool joacă așa, PSG îi dă 10-0”
0
Chivu are concurență puternică pentru un internațional german » Alte două cluburi mari îl vor pe neamț
0
Starul Turciei e în mare formă » Cum a marcat pentru Juventus în Serie A, cu 5 zile înainte de baraj
0
Ionuț Radu, jucător-cheie pentru Marca împotriva lui Alaves: „Asigurarea Celtei”
0
Lifestyle
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
8
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
4
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Cum reduc șoferii de TIR consumul de carburant, ca să facă față ...
Libertatea
A fost Călin Georgescu agent al Securității? Stejărel Olaru: „S-a ...
Adevărul
„Crește riscul de moarte subită!” » Semnalul de alarmă pe care românii îl ...
GSP SPECIAL
Umbrele lui Țiriac și Porsche la Balc, județul Bihor: „Se vânează mai pe ...
Libertatea
Iar vor fi cel mult 1000, poate 1500 de spectatori.
Penibilul grădinescu spune "steaua", apoi fcsb, face ce face și aduce aminte de penalty-ul de anul trecut apărat de Arlauskis cu craiova, să scoată în evidență că ceva nu a fost în regulă și mizzeria a pierdut pe nedrept campionatul trecut!
Echipa a doua a cfr ului domina categoric pe fcsb..rezervele astora parca joaca impotriva unor juniori. Fcsb pare speriata si depasita, e o diferenta enorma de mentalitate intre cele doua echipe, la orice nivel, incepand din birou si pana pe banca sau in teren.
Io mi-s ateu, da' ma gandesc cum ar fi o zi "de lucru" din viata lui dumnezeu: ok, pana-mi beau cafeaua, musai sa rezolv Terra,- sa nu uit de o tornada aici, un cutremur dincolo, sa pedepsesc romanii cu o tzar mai mult psd, sa ma distrez de brexit, votat eurovision, de vazut ultimul episod din GoT, micheteauxcarit Dortmund,... ioi, f...-i, iar-am uitat sa-i dau titlu' lu' nea jiji!
Steaua are meci în liga 4....dar ce sa ceri la manelisti...
"Echipa asta" nu are nimic cu Steaua. . E o caricatura. Steaua pe vremea lui nea Imi chiar juca fotbal.
Arbitrajul e grotesc, "nu inteleg" cum un asemenea individ poate sa-si faca loc pana la acest nivel. In rest pacat ca Teixeira a ales sa-si incheie cariera la echipa fara nume, fara culori si fara palmares a ciobanului puscarias.
Trebuia procedat dupa modelul erdogan... Repeti pana iese cum vrei...
Astia fura si cand nu mai au de ce :))))
Lasă-l ca-i sub brad. Cu ceilalți 2 fecesebei
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.