Alte știri din fotbal
FC Argeș și-a cedat internaționalul în Superligă! Mutare rezolvată, urmează semnarea contractului
0
Schimbări majore în clasamentul din retur față de ierarhia la zi » Rapid, OUT din play-off! Două echipe sunt pe primul loc
0
Reacția genială a lui Daniel Pancu, la 48 de ore după victoria cu FCSB » Aluzie la Ionuț Chirilă: „Ar fi invidios”
0
Angelescu a spus fără ocolișuri care va fi componența play-off-ului: „Să fim serioși”
2
Știri din fotbal internațional
Real Madrid a sunat pentru Chivu!
1
Colegii lui Radu Drăgușin au făcut accident înainte de meciul lui Tottenham din Liga Campionilor
1
Atletico Madrid forțează transferul unui mijlocaș de top din Europa
0
Imagini copleșitoare de la Salonic, după tragedia din România » Cum a apărut și Răzvan Lucescu
1
Lifestyle
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
11
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
L-a uitat rapid pe jucător » Cea mai sexy fotbalistă tocmai și-a oficializat relația cu ispita de la Insula Iubirii
3
Ilie Bolojan a recunoscut pentru prima dată că nu exclude un guvern ...
Libertatea
Familia minorului de 13 ani implicat în crima de la Cenei ar putea încerca ...
Adevărul
Anghel Iordănescu, uluit de dosarul de la Securitate al lui Ștefan Kovacs: ...
GSP SPECIAL
Renta viageră pe care Sandra Izbașa o primește lunar de la statul român. ...
Libertatea
*** ala de ,,steauanuefcsb " e un *** si jumatate. Clona este el ca pute locul sub el. Fcsb=Steaua ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
In mintea lui, Dumitrescu crede ca este normal ceea ce explica ca se intampla la Fcsb !!
Ce imagine: prostul de Gigi, pe jilț de aur. In stânga Rasputin Tudor, în dreapta Vintilă Ce Caut Eu Aici? FC TĂMÂIE 2003, un club de tot râsul.
Ia zi mielule, ai vazut meciuri de L4?! Ai vazut de exemplul meciul de vineri din Berceni, disputat in nocturna, dintre Steaua si FC R2?! Ai impresia ca aia au jucat mai prost decat ce joaca FC fcsb?! :-)))) Deloc! Si stii de ce?! Pt ca in afara de faptul ca FC fcsb nu are cine stie ce jucatori care se impresioneze pe cineva cu ceva, deci nu sunt cu mult peste cei din L2 sau L3 echipa ta nu are suporteri! Una e sa sa ai o galerie precum SUD Steaua care sa te impinga de la spate si sa te faca sa te simti fotbalist meci de meci, alta sa joci cu stadionul gol sau in fata unor pufuletari! Stii care s culmea fcsbismului?! Sa vinzi pe OLX invitatii gratuite pe meciul de diseara! :-))))
In poza asta Tudor parca e ***. :)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cand stai de 3 ani in ultima liga NU te mai dai expert in fotbal, talpa mica (in loc de ciocul mic) !
Tu de fapt fluturi clona care va face tripla istorica, locul 2 la amatori? Pai fii barbat, zi ca tii cu cona pe care te duci s-o vezi cum joaca prin curtile liceelor sportive
Treaba antrenorului este sa antreneze toti jucatorii din lot la nivel maxim ! Daca patronul vrea sa vada astazi unul sau altul din lot, care-i problema, antrenorul trebuie sa se opuna ? Ce argumente are, nu joaca x ca y este mai bun astazi ? De ce y nu e la fel de pregatit ? Cu atat mai mult cu cat patronul isi asuma riscul, este in avantajul antrenorului !
oi fi tu cocosel
Hai ma Ilie ! Esti si tu un pseudointelectual. Daca iti merg afacerile si iti cumperi haine scumpe, inca nu inseamna ca esti intelectual ! Adevarul e ca in fotbal nici nu trebuie sa fii. Dar nici sa afirmi niste lucruri neadevarate nu e bine sa faci. Nu demult ai trecut pe acolo, filmai nu stiu ce clip, si criticai ! Acum vii si il lauzi pe secundul de la FCSB. Daca castiga campionatul, da . Merita felicitat. Dar drumul e lung pana acolo. Cateva accidentari, echipa se bulverseaza si amicul tau "intelectual" il da afara.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.