Alte știri din fotbal
Primul „tricolor” care ia în calcul un pas în spate: „Nu mai știu nici eu ce sunt, fost sau actual căpitan”
2
Șumudică și-a vărsat nervii pe „tricolorul” lui Lucescu: „ZERO! A fost ceva de nedescris”
0
Turcia – România 1-0 » Cine a primit nota 4 în tabăra „tricoloră” + singurul om de „7”
3
Cu capul plecat, Răzvan Marin și-a luat „adio” de la un Campionat Mondial?!
1
Știri din fotbal internațional
Știm cele 4 finale ale barajelor pentru Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meci cu 7 goluri: următoarea adversară a României
8
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
„Vreau să mor frumoasă”. Povestea Noeliei, tânăra de 25 de ani din Spania ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
Au șters comentariile, am dat azi dimineața când îmi beam cafeaua un refresh la pagina cum fac de obicei și practic era șters cam tot, mai rămaseră doar câteva mesaje de după 12 noaptea, dar exact așa a fost, am văzut cu toții, evita răspunsul la o întrebare banala, apoi într-un final a venit cu scuza ca nu dorea sa își implice familia de parca o vizita la părinți de Paști este ceva de care trebuie sa îți fie jena. O scuza la fel de penibila ca aia cu telefonul setat pe limba italiana (nu știu la voi la Android cum e dar la mine pe iOS exulta un glob in colțul stânga jos al tastaturii și dacă apeși pe el îți trece tastatura in limbile presetate,in cazul meu romană și engleza și emoticoane, deci nu durează nici o secunda sa trec la romană dacă era pe engleza) sau ca el nu folosește cash pt cumpărături și de aia nu are și el una de 100 de lei in portofel pt neprevăzut :-)))
Asta-i tot argumentul tau mà, o tragere de timp?:))) Pai am raspuns clar, zborul e invers! N-a fost o tragere de timp...
atunci vine la traditionalul gratar de 1 mai muncitoresc cu mici si bere?:)))))
Si oricum Cataline, sa vii acasa de Paste ca sa-ti vezi parintii, nu e un argument pentru canadieni sa te lase sa pleci de acolo! Iti trebuie mult mai mult! Verifica!:)
Ba "luciann" pricepe naibii odata ca s-a terminat comedia :))) Ce om suporta ce ai suportat tu aseara si se facea de ras in halul ala, prefacandu-se ca nu intelege o intrebare extrem de simpla? :)))
BA FRAIERE, CE SA DOVEDEASCA UN APEL VIDEO, CA ALA CARE TI-A DAT TEMPLATE-UL ASEARA DUPA CE AM RAS DE TINE JUMA' DE ORA STIE SA PUNA UN FUNDAL VIDEO DE PE VREUN LIVE CAM DIN ITALIA? :))) O FI GREU SA FACI IN CALCULATOR O MODIFICARE DUPA UN CI ITALIAN, SA PUI ACOLO LUCIAN IN LOC DE SALVATORE SI SA-L PRINTEZI PE CEVA MAI GROS? :))) BA FRAIERE, AI FOST PRINS CU MINCIUN GRAV, PE LOC SI PE URMA JUMATATE DE ORA AI FACUT PE PROSTUL ASTEPTAND UN TEMPLATE :))) AM FOST 3 OAMENI CARE AM VAZUT CHESTIA ASTA SI AM RAS DE TINE. PA SI PUSI :)))
Iar au confiscat„profesionistii”aia-(vreo patru,sau numai unul cu nic-nameuri diferite)- comentariile!E de rasul lumii!Ei fcsb-istii, sa se planga de arbitraj!Fara sa le crape obrazul de rusine!Au pretentia ca pentru CFR sa se aplice regulile de la baschet, iar pentru ei...nici o regula!Vor sa ne faca sa credem ca Deaconu nici nu exista!
Tot argumentu lui e o "tragere de timp" de 20 minute!:))) Asa ceva!:))) Eu vin cu...chestii concrete care vse pot verifica, si el vine cu "trageri de timp" ca la gradinita!:)))
Ce treaba are Pastele ma? Eu m-am uitat dupa bilet, si am venit cu o data concreta (nu pe calendar)! Se poate verifica pe net! Te legi de o afirmatie acum? Eu am dat clar un zbor care se poate verifica pe net, o sa pun poza biletului pe net! Iar daca nu anuleaza canadienii zborul, o sa pun si pozele de la Malpensa! E o coincidenta Pastele, nu vine in Italia din "cauza" Pastelui! Asta-i argumentul tau? Eu vin cu date concrete!:)))
Hai ma ce naiba, ca suntem toti lamuriti :))) DAR A FOST TOTUSI ABSOLUT COMIC CUM SE FACEA ASEARA CA NU INTELEGE CE-L INTREBAM :))) Am ras in hohote :)))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.