Comentarii (21)
394966434424757
Mihai Dinu  •  20 Martie 2021, 19:43

Cat oxigen aveau in ei jucatorii FCSB ului? Acelasi comportament l am vazut la meciul castigat cu Dinamo cand jumatate de echipa venea dupa o pauza cauzata de Covid dar au avut cifre de Liga Campionilor!

mosierul
mosierul  •  20 Martie 2021, 10:36
Postat de Iosif_ pe 20 Martie 2021, 09:45

Și-a găsit și Dragomir ăsta pe cine să plângă de milă =))))) CFR și-a umplut vitrina cu trofee (multe furate sau câștigate oricum dubios), nu le mai strică o pauză

...ți-ai găsit și tu pe cine să aperi moșule...echipa infractorilor , penalilor , a posesorilor de permise auto, obținute dubios, a *** și ***...vezi bă frustratule că nu o sa pupați titlul nici anul ăsta...cu tot ajutorul primit din partea arbitrilor ...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

mosierul
mosierul  •  20 Martie 2021, 10:29

....echipa infractorilor câștiga doar cu ajutorul arbitrilor și nu numai...știe Dragomir cu ce se *** fecesebeii dar o spune mai pe ocolite...oricum nu veți lua titlul nici anul ăsta , ați câștigat cu o echipă care a jucat în 10 , fără mulți titulari și în plus ați fost și ajutați de Hotugan...

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

utilizator șters
utilizator șters  •  20 Martie 2021, 10:27

E greu gogutza sa joci la ciupeala si sa vina penaltyul izbavitor... Istivan Kovacs cred ca s-a simtit ca o fiara in cusca... Talpanee, dragomisr spune ca fcsb e steaua, lucescu junior la fel, alexa ii spune steaua. Scutariulee...

gerula_thor
gerula_thor  •  20 Martie 2021, 09:48

Panzerele lui Tommy al nostru au aruncat ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

baddog26
baddog26  •  20 Martie 2021, 09:44
Postat de vali.gazzaev pe 20 Martie 2021, 09:40

Poftim? N-am scris cuvantul asta. Si chiar daca ar fi fost asa, unde era schimbarea? Puteam sa ma insel, nu? Asta nu inseamna ca sunt ca mitica dragomir. Vezi sa nu ma confunzi cu vreo clona. Iosif are vreo 50.

E adevarat ca aseara,CFR, a fost vaduvita de 2-3 jcuatori importanti.Totusi, la cum au jucat, nici cu Debeluh si Costache ,lucrurile nu cred ca ar fi stat altfel.Fcsb, a facut un presing naucitor cu 5-6 juctori permanent.Cei de la CFR, au parut surprinsi si nu au gasit solutii sa iasa din propria jumatate.Eu ca suporter FCSb,nu fac nunta dupa aceasta victorie, nu s-a castigat inca nimic.Mai sunt de jucat 12 meciuri,CFR, are orgoliu si in play off va dori sa arate ca acest meci a fost un accident!!!

vali.gazzaev
vali.gazzaev  •  20 Martie 2021, 09:40
Postat de baddog26 pe 20 Martie 2021, 09:35

Pai si tu esti la fel de schimbator, cu 2-3 zile inainte de meci, spuneai ca CFR va umili FCSb!!!

Poftim? N-am scris cuvantul asta. Si chiar daca ar fi fost asa, unde era schimbarea? Puteam sa ma insel, nu? Asta nu inseamna ca sunt ca mitica dragomir. Vezi sa nu ma confunzi cu vreo clona. Iosif are vreo 50.

baddog26
baddog26  •  20 Martie 2021, 09:35
Postat de vali.gazzaev pe 20 Martie 2021, 09:25

Mitica acum 2 zile spunea ca cfr e campioana. Acum ii place de fcsb, "ce echipa bai nene", clujenii.sunt acum varza cu carnati si pentru el fcsb e Steaua. La catnde des si repede se razgandeste, sa-l sunati iar peste cateva zile :)))) Ce risipa de resurse jurnalistice. Luati ma fratilor interviu altcuiva. Mitica e acelasi nenorocit. Doar ca mai batran :))

Pai si tu esti la fel de schimbator, cu 2-3 zile inainte de meci, spuneai ca CFR va umili FCSb!!!

vali.gazzaev
vali.gazzaev  •  20 Martie 2021, 09:25

Mitica acum 2 zile spunea ca cfr e campioana. Acum ii place de fcsb, "ce echipa bai nene", clujenii.sunt acum varza cu carnati si pentru el fcsb e Steaua. La catnde des si repede se razgandeste, sa-l sunati iar peste cateva zile :)))) Ce risipa de resurse jurnalistice. Luati ma fratilor interviu altcuiva. Mitica e acelasi nenorocit. Doar ca mai batran :))

parpalache
parpalache  •  20 Martie 2021, 09:03

Auziti la„nea Mitica”:„FCSB a alergat formidabil!Parca jucatorii erau injectati cu putere de munca”!Vezi ba nea Mitica,ca te aude herr Neubert!

  • 1
  • 2
  • 3
Comentează