FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - CFR CLUJ 3-0

EXCLUSIV Dragomir, drastic cu jucătorii de la CFR Cluj: „Parcă erau dezmembrați! Erau blazați! De mult nu am mai văzut așa ceva”

FCSB - CFR Cluj 3-0 Foto: FCSB +15   FOTO
FCSB - CFR Cluj 3-0 Foto: FCSB

Articol de GSP - Publicat sambata, 20 martie 2021 07:17 / Actualizat sambata, 20 martie 2021 08:53

Dumitru Dragomir a analizat la GSP LIVE victoria categorică obținută de FCSB, 3-0 cu rivala CFR Cluj.

Fostul președinte al Ligii Profesioniste de Fotlbal a lăudat trei jucători de la FCSB și i-a criticat pe cei de la CFR Cluj pentru modul cum au jucat după eliminarea lui Arlauskis.

VIDEO Dumtru Dragomir după FCSB - CFR, 3-0: „Foarte blazați cei de la CFR. Au căzut și fizic și pshic””

 „Mi-a plăcut foarte mult meciul, mai ales că a câștigat și Steaua. Pentru mine e Steaua, știu eu mai multe! Mi-au plăcut tinerii. Moruțan e formidabil! Mi-au plăcut și Octavian Popescu și Ovidiu Popescu, dar și Panțîru. Becali ăsta are o pleiadă de tineri... Are noroc! 

Când lipsește un jucător nu-ți dai seama, dar voiam să văd cum s-ar fi jucat 11 la 11. CFR mi s-a părut obosită! FCSB a alergat formidabil, parcă jucătorii erau injectați cu putere de muncă! Mi-a plăcut cu a arătat FCSB.

Cei de la CFR au fost blazați! De mult nu am mai văzut o echipă așa... Cum a dat pe unul afară, cum a căzut psihic! Nu am putut să înțeleg. Altă dată se apărau în gura porții, acum parcă erau dezmembrați”, a declarat Dumitru Dragomir la GSP LIVE.

11 șuturia avut FCSB pe poartă, CFR nu a trimis niciunul. Scorul șuturilor la poartă: 15-2

Citește mai multe știri despre FCSB - CFR Cluj: 

Edi Iordănescu a intrat în direct, după umilința cu FCSB: „Suntem căzuți!” » Ce spune despre controversa cu Arlauskis

Florin Tănase a răbufnit după victoria cu CFR: „Trebuie să dăm 3-4 goluri pe meci, altfel se spune că nu suntem o echipă!”

Citește și:
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Îl mai recunoști? Fostul mare internațional argentinian a apărut în tribune la Argentina - Austria și i-a uimit pe fani
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Meciul Franța – Irak, întrerupt din cauza unei regule americane stricte!
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Special
Cum arată casa unde a copilărit miliardarul Ion Țiriac
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
Campionatul Mondial de Fotbal 2026
Acasă la J.R. Ewing, capul răutăților din serialul Dallas: cum e în realitate ferma Southfork, locul unde s-a născut capitalismul românesc
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și
Profit.ro
EXCLUSIV VIDEO Magazin închis în România cu colivă și "Veșnică Pomenire". Apare acum cel mai mare magazin de tenis & padel
Flash News: cele mai importante reacții și faze video din sport

Ai o informație? Scrie-ne pe [email protected]! Gazeta își protejează întotdeauna sursele.

Comentariul TV clonat, femei frumoase inexistente și „Hitler” din tribuna Germaniei: AI-ul stăpânește Mondialul într-un fel sinistru! Cum a fost trucat comentariul TV: „Cine e negresa asta?”

FABULOS » De la România - Argentina, în 1994, nu s-a mai întâmplat așa ceva la un Mondial


Comentarii (21)
petre47
petre47  •  21 Martie 2021, 11:09

Dragomir - baiat destept: au jucat FCSB si CFR si a castigat .... Steaua!

394966434424757
Mihai Dinu  •  20 Martie 2021, 19:43

Cat oxigen aveau in ei jucatorii FCSB ului? Acelasi comportament l am vazut la meciul castigat cu Dinamo cand jumatate de echipa venea dupa o pauza cauzata de Covid dar au avut cifre de Liga Campionilor!

steauaeuna
steauaeuna  •  20 Martie 2021, 11:30
Postat de mosierul pe 20 Martie 2021, 10:29

....echipa infractorilor câștiga doar cu ajutorul arbitrilor și nu numai...știe Dragomir cu ce se *** fecesebeii dar o spune mai pe ocolite...oricum nu veți lua titlul nici anul ăsta , ați câștigat cu o echipă care a jucat în 10 , fără mulți titulari și în plus ați fost și ajutați de Hotugan...

FORTA STEAUA, LUPTA FCSB, CAMPIOANA ROMANIEI.

Vezi toate comentariile (21)
Comentează