Alte știri din fotbal
Unirea Slobozia - UTA Arad, primul meci pe stadionul „1 Mai” în Superliga
1
Statisticienii au făcut calculele » Ce șanse are FCSB să prindă play-off-ul după eșecul cu FC Argeș
0
I-a semnat sentința elevului lui Kopic: „Îmi pare rău că o spun, dar e limitat! Nu-l ajută nici fizicul”
0
3 concluzii după FC Argeș - FCSB: iată cine a „trădat-o” pe campioană!
2
Știri din fotbal internațional
Secretul lui Zinedine Zidane pentru a reuși ca antrenor la Real Madrid: „Există doar o cale. Dacă nu faci asta...”
0
Real Madrid - Levante, primul meci al „albilor” după rușinoasa eliminare din Cupă » Suporterii, avertizați: „Nu huiduiți!”
0
Udinese - Inter, în etapa a 21-a din Serie A » Echipele probabile + cote
0
Un gol de Balon de Aur! » Ousmane Dembele și-a depus deja candidatura pentru Premiul Puskas 2026
0
Lifestyle
Vedeta lui PSG s-a îndrăgostit de o fostă studentă la științe politice, care a renunțat la școală pentru ... dansuri orientale
0
La 47 de ani, mama juniorului din Superligă a rămas în costum de baie și s-a tolănit pe șezlongul acoperit de zăpadă: „Ce zice băiatul tău?”
22
Prezentatoarea știrilor sportive a fost suporter Dinamo: „Copilărie alb-roșie. Mi-a rămas în suflet”
6
Audi a scos pe circuit noul monopost cu care debutează în Formula 1 » Primele imagini oficiale
1
Un polițist de la IPJ Constanța a făcut controale, dar a primit 5.000 euro ...
Libertatea
Moruțan, mărul discordiei între verii Becali. Giovanni „întinde sforile” ...
Adevărul
„Rețeaua Nigeria” » Jucători păcăliți sau legați cu clauze aberante de un ...
GSP SPECIAL
Volodimir Zelenski dezvăluie informații secrete. Ucraina se pregătește ...
Libertatea
Bravo Dane! Te-am felicitat pt articolul despre ipocriții și *** din Qatar trimiși acasă devreme, acum trebuie sa o fac iar! Trist este ca trebuie sa o fac pt un truism practic: “ Se află în fața unei performanțe fără egal pentru banca tehnică a FCSB, în decursul celor aproape 20 de ani de când există acest club.” :-))) Era un coleg forumist pasionat de LasFierbinti, văd ca și el, deși fcsbist convins, a început sa mijeasca realitatea pe care o refuza de atâta amar de vreme. :-)))
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Fii serios, nu exista atatia prosti.
Pai cauta ca nu te doare mana sa vezi data infiintarii fc efsiesb -2003. Tu si milioanele de romani de stati cu porumb in curte si porcu in brate si nu stiti in ce an sunteti. Tu nu te-ai prins ca sunteti multi si degeaba?? Fcsb e pt voi ca psd la sate
FCSB e oricum UNICAT in istoria fotbalului de prima divizie :))))
Pt milioane de români acest club e înființat în 1947, băi deștepților! Numai pt fițuica voastră are 20 de ani!
Pt milioane de români acest club e înființat în 1947, băi deștepților! Numai pt fițuica voastră are 20 de ani!
Ca antrenor la FCSB are fix ZERO victorii.
FECE FECESEBE este unicat prin faptul ca directorul lor tehnic este un cioban din pipera care le da schimbarile la pauza, prin telefon
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.