Alte știri din fotbal
Gestul făcut de Florin Tănase fix înainte să intre pe teren în barajul Turcia - România
0
Starul lui Real Madrid ne-a dat șah-mat » Greșeli în lanț la Turcia - România
0
Marius Lăcătuș a avut doi remarcați la pauză: „Jos pălăria!”
0
Gică Craioveanu a criticat un singur „tricolor” pentru prima repriză din Turcia: „A fost depășit”
1
Știri din fotbal internațional
Naționala clasată pe locul 204 în lume a obținut prima victorie după 532 de zile!
0
Semifinalele barajului de calificare la Campionatul Mondial » Slovacia - Kosovo, meciul care ne interesează cel mai mult
0
De Bruyne, totul se decide la vară » Saudi Pro League și MLS îl curtează
0
Decizie incredibilă într-un campionat de top din Europa » Meciul de titlu a fost amânat
0
Lifestyle
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
„Mi-am zis: «Dacă te alege un fotbalist, înseamnă că ai ceva special»” » Influencerița devoratoare de jucători: „Mi-am mărit sânii pentru el”
11
O firmă mufată politic livrează mâncarea bolnavilor din Spitalul Județean ...
Libertatea
Aurul ascuns în Carpați: peste 2.000 de tone scoase în ultimele două ...
Adevărul
„Ioanițoaia al Turciei”, despre stilul lui Mircea Lucescu: „Am scris ceea ...
GSP SPECIAL
Dosarele X, varianta cu șină: primăria lui Robert Negoiță a trimis ...
Libertatea
esti o marioneta fara teama......lasa temerile de-o parte ...ai demnitatea sa recunosti ca e echipa ciobanului cu " dreptatea".... ati aratat jalnic pt un meci de divizia 1. DINAMO retrogradabila ar fi trecut linistita 2 3-0 peste oricare dintre cele 2 echipe. Sper sa ia craiova campionatul si fcsb sa fie falimentara ca nu isi merita statutes. Monasteries nu au loc pe terenul de fotbal.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De asta Fcsb nu e Steaua...suporterii stelisti niciodata nu s-ar fi mândrit ca s-au vândut...suporterul stelist nu trăia prin CFR lupta la titlu...suporterul stelisti are demnitate si mândrie!
Să fim sinceri...aseara erați în stare sa faceti penalty ptr a încurcă Craiova...s-a văzut si din schimbari...la pauză a intrat Becali in panica ...aia de la CFR nu dădeau gol...si a mai introdus niste copii...una e sa joci cu niste copii si sa joci pe bune....si alta e sa te dai la o parte,asta prietene e umilitor chiar si ptr voi,Craiova sta la mana ei...atat...oricum si cu titularii șansele să încercați CFR erau nule stai linistit.:))
Bai frate, dar toti s-au mobilizat sa nu cumva sa luam campionatul.becali crestinul, toata presa sportiva, lpf, frf cu manevre, meciuri mutate, etc, numai sa se faciliteze titlul *** cfr.eu unul nu ma mai uit niciodata la fotbalul romanesc.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Cred ca el ciobandante a facut-o de OAIE ! ...la anul va avea un Campionat DREPT ! Toate echipele-si vor da viata pe teren cu fc fcsb si cu satelitul botsani Iar intre ele se va efectua celebra cooperativa de pe vremea "lordului" !. Daca nu o vor putea-o bate pe bune , se va apela la accidentari, de jucatori, la "arbitraje ciudate", la provocari de "galbene"si "rosii" etc. In orice caz Oltenii vor combina TOATE acesteaa si ii vor TERMINA din toate punctele de vedere, inclusiv psihic, pe jucatorii echipei pipereanului ! E posibil in mare masura sa asistam la "fuga ' lui gb si incercareav de impacare "FORTATA de imprejurari"cu STEAUA !si astfel acest sinistru personaj isi va pierde si bruma de consideratie din partea si asa putinilor lui sustinatori care ii vor grabi "radierea " din FOTBAL !!! ...si toate astea de la INCAPATANAREA lui de a se considera numarul 1 in orice domeniu, dar mai ales in FOTBAL, de care doar s-a FOLOSIT spre a-si lati exponential EGOUL !
Pai tu esti un papagal la fel ca ceilalti ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
De parca a facut el echipa!!!Penibil, pai ce sa zica, ca mi-a facut ciobanul echipa?!
Jos clona bercenară
Nu mi sa parut ca s-au vandut! fcsb-ei au facut figura frumuasa cu sontorogii lui dan virusatu (sa nu zic *** ca dupa aia credeti ca anreneza pe aia de cer pomeni!)! pacat ca n-au fost mai calmi si vlad mesi mai inspirat!
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.