Alte știri din fotbal
Metaloglobus - Farul, al doilea meci al zilei din Superliga » Cum arată echipele probabile + cotele partidei
0
U Cluj - Hermannstadt, obiective diferite, duel aprig! » Echipele probabile + Cele mai tari cote
0
Liga 2, etapa #16 » Ultimele trei meciuri ale rundei se joacă duminică: programul complet + clasamentul
7
Amenzi drastice pentru FCSB după derby-ul cu Dinamo de pe Arena Națională
0
Știri din fotbal internațional
Semnul de adio? Mohamed Salah i-a șocat pe fanii lui Liverpool cu ultimele gesturi
0
Ce a fost asta? Tragerea la sorți a grupelor Campionatului Mondial 2026, ARANJATĂ?! » Detaliul incredibil observat abia acum pe înregistrări
0
Stewarzii au intervenit în conflictul dintre tatăl lui Lamine Yamal și fanii lui Betis!
0
Gigi Becali și-a făcut planul de atac pentru meciul cu Feyenoord din Europa League: „Cum să nu mă intereseze banul?”
0
S-au stabilit grupele de la Mondial
Titularul din Dinamo - Foresta e instalator de gaze!
„Mă doare sufletul”
Investitoarea suedeză s-a retras
Am întrebat 100 de olandezi
Duarte a semnat
Acuzații GRAVE la adresa lui Tadici
Dat afară după doar 14 minute!
Zouma, „accidentat” definitiv
S-au DESFIINȚAT loturile naționale!
Lifestyle
Are 47 de ani, iar ținuta ei transparentă a provocat controverse la tragerea la sorți: „Prea îndrăzneaţă pentru un eveniment fotbalistic”
7
Incident neașteptat la cântar » O boxeriță a arătat accidental mai mult decât și-ar fi dorit: „Cu plăcere, lume!”
11
A lucrat pentru serviciile secrete și a pozat într-o revistă pentru bărbați » Cum arată acum legenda supranumită „cea mai frumoasă față a socialismului”
8
Fostul star al lui Arsenal se căsătorește cu o cunoscută actriță de filme pentru adulți
11
Șeful Poliției Locale Oradea vinde AdBlue primăriei care îi plătește ...
Libertatea
Dezvăluiri bombă. Numele femeilor celebre care îl „vizitau” pe Adrian Mutu, ...
Adevărul
„Te mai recunoaște lumea?” » Fostul campion al Diviziei A s-a făcut ...
GSP SPECIAL
De ce judecătorii n-au vrut să-l condamne la închisoare pe viață pe ...
Libertatea
logica lui raureanu, costache se poate accidenta si poate fi suspendat, man si coman nu...:)
si inca ceva raurene: modifica titlul ca vorbesti de 2 echipe diferite stelist vine de la steaua nu de la fcsb bine ca nu-i zici unui bacauan bucurestean ca era posibil sa aiba acelasi indicativ de judet amandoi in viziunea ta asta daca nu se facea abrevierea clara a indicatevelor judetene cu b pentru bucuresti si bc pentru bacau
Contrar dorintelor celor din redactie fcsb are asigurat locul doi ( desi se poate si mai jos) pentru multi ani de acum inainte.
O da ! tot timpul sunt ei favoriti dar din pacate pentru ei si fericirea altora , cam termina pe locul ! !!!!!!
Dacă intra Dinamo in play-off cad izmenele de pe mafia gigistă de la FRF și rămâne ,,favorita,, in popoul gol!!
Astia chiar sunt prosti. Ma refer la acesti pseudojurnalisti. Au o logica de iti vine sa pleci in lume. Apoi,atat Petrila ,cat si Itu,sunt jucatori foarte buni. Dare de unde sa stie acesti pseudojurnalisti. Ei doar la *** pe gee-gee si had-gee. Si mai primesc si salariu.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Câinele moare de drumul lung și PROSTUL de grija altuia !!!
Nu-i o problema. Au fost favoriti si in ultimii 4 ani. Totusi,au avut abonament si exclusivitate pentru locul secund.
Nu cumva articolul e scris de *** stoica??
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Daca astia doi de la fcsb , joaca precum la turneul final (norocul croncanului Florinel din meciul cu Anglia apare la 10-15 ani )pot sa stea celalalte echipe linistite.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.