Alte știri din fotbal
Imagine rară pe Arena Națională! A coborât din lojă pentru a-l saluta pe Mirel Rădoi
0
Cât de gravă e accidentarea dinamovistului Raul Opruț: „I s-a blocat spatele”
0
FCSB - Metaloglobus, debutul lui Mirel Rădoi pe banca campioanei » 6.000 de fani pe Arena Națională
22
Andrei Nicolescu a publicat mesajul de pe WhatsApp: „Dacă partenerul acesta intră în fotbal, România câștigă zeci de milioane de euro!”
0
Știri din fotbal internațional
Dramă târzie pe Anfield » Cu Radu Drăgușin integralist, Tottenham a dat lovitura în final cu Liverpool
3
Încă o lovitură pentru Mircea Lucescu! „S-a rupt” al patrulea „tricolor” și riscă să rateze barajul cu Turcia
2
Barcelona și-a ciuruit adversara, reface distanța față de Real și o așteaptă încrezătoare pe Newcastle în Ligă
1
Val teribil de accidentări la Bayern! » Portarul de 16 ani poate debuta în Liga Campionilor
0
Lifestyle
„Nu e deloc naiv!” » O celebră actriță face dezvăluiri despre Leo Messi: „Lumea crede că e un sfânt”
2
Fosta gimnastă a dat lovitura după retragere: „O să apar la TV! Întotdeauna mi-am dorit asta”
0
Noul stadion național, aflat la 32 km de capitală, prinde contur » Cele mai noi imagini de pe șantierul arenei de 400 de milioane de euro
5
„Cea mai frumoasă fată din lume” s-a logodit la 20 de ani de la fotografia care a uimit lumea
3
Hao, eroul cu patru labe din Galați, a depistat drogurile din prima zi de ...
Libertatea
Ce țări europene pot fi lovite de dronele și rachetele iraniene dacă Iranul ...
Adevărul
„Masa musculară, organul longevității!” » De ce trebuie să mărim doza de ...
GSP SPECIAL
Serviciile secrete germane fac dezvăluirile despre costurile reale ale ...
Libertatea
Oare domnul antrenor principal Viorel Tănase ce părere are? Nu-l prindeți cu un interviu nici măcar în ziua când vine fluturașul?
Ce radeti bai ? orice fotbalist din Angola e peste tot ce are fc fcsb la baza din berceni. Il mai stiti pe Ze Kalanga de la Dinamo ? matura pe jos cu fc fcsb , clona piperiana =)))))))))
"FCSB chinuita de someri"... ma asteptam sa fie vb de userii de pe gsp care se agita pe aici cu "fcsb nu e steaua" :))
Da, a evitat un rezultat rusinos.... La FCSteaua asteptarile suporterilor stelisti sunt foarte mari. Nu mai spun de patronul echipei. De ce ? Fotbalistii adusi la aceasta echipa sunt considerati a fi cei mai valorosi din campionat, au salariile cele mai mari, iar pregatirile de vara si iarna sunt facute in cele mai luxoase baze de antrenament. Dupa ce se vad cu salariile barosane de 10, 20 mii euro ASIGURATE in contracte, toti o lasa.....moale cu fotbalul. Asta s-a vazut in partida facuta la Medias cand niste anonimi de la GM au fost superiori echipei noastre de VEDETE si doar 3 bare au facut sa nu plece fara niciun punct....
Felicitari! Chiar daca l-ai uitat pe Jiji, dintre motivele prestatiilor jenante. Tot ce face acesta, in special din vara, nu poate duce decat la distrugerea clubului. Este cel mai mare dusman al FCSB. Da, FCSB! Pentru ca la Steaua nu ar fi fost niciodata posibile mizeriile acestea!
Da un articol cu LA MULTI ANI GICA HAGI nu bagati? Doar tampenii despre porcaria asta de echipa, fc fcsb berceni, aveti?
N-o mai repet si aici, nici eu nu vreau sa-l supar pe sadiku. El si asa are idei preconcepute despre moldoveni, nu vreau sa-i alimentez psihozele:))
Bigule, cum este aia cu ugg?:)) Îți dau like aici, nu vreau să se supere david:)
Cat timp jucatori fcsb stau prin carciuma la botezuri si chefuri asa o sai chinuie multe echipe.Daca eram in locul lui becali azi era dat afara tot staful ethnic in frunte cu mm.
Era fotbalist ze kalanga. Tehnic, dribling, viteza, centrari...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.