Alte știri din fotbal
Oțelul și-a lansat echipamentul pentru sezonul 2026-2027! Detaliul care atrage atenția
0
„Pleacă Baiaram la Anderlecht?” » Răspunsul lui Sorin Cârțu
0
Toate noutățile din mercato la FCSB: „Negocierile s-au finalizat, mai trebuie aprobarea ministerului”
4
Eddy Gnahore a ajuns la București, mâine are vizita la FCSB » Mihai Stoica, detalii de la negocieri
2
Știri din fotbal internațional
Thibaut Courtois n-a vrut să fie înlocuit în Spania - Belgia: „Puteam să continui! Asta era problema”
0
Franța - Spania e prima semifinală a Campionatului Mondial! ZIUA și ORA la care se va juca
0
Detaliul remarcat la GSP Live Special, imediat după golul decisiv marcat de Merino: „Regizorul l-a arătat, părea nemulțumit”
0
Lacrimile lui Courtois au prefațat gafa care a decis calificarea Spaniei în semifinalele Campionatului Mondial
0
Lifestyle
Eliminat de la Mondial, dar consolat de iubită într-o vacanță de lux » Starul din Premier League a uitat de fotbal
0
Iubita lui Yamal, mesaj viral înainte de Spania - Belgia » Vrea să vadă un alt bărbat pe gazon, nu pe starul Barcelonei: „Fă tot ce poți! Auzi? Absolut totul”
7
Andreea Bălan și Victor Cornea au dat nas în nas cu Novak Djokovic la Wimbledon: „Cel mai...”
2
Le mai recunoști? Fostele prezentatoare ale știrilor sportive au atras toate privirile la evenimentul lui Cătălin Botezatu
7
Culisele războiului fratricid din PNL. Liniile roșii care au fost depășite: ...
Libertatea
Pentagonul a publicat noi documente despre OZN-uri. „Nu seamănă cu nimic ...
Adevărul
Se împlinesc 20 de ani de la Mondialul Italiei » 3 povești neștiute din ...
GSP SPECIAL
Motivul pentru care electricele chinezești sunt mult mai ieftine acasă. Un ...
Libertatea
Parerea mea sincera e ca putina minte pe care o avea ciobanul a fost serios zdruncinata de episodul cu puscaria. Acum parca e un copil bezmetic care da cu masinuta de perete pentru ca asa vrea el :)) Intrebarea legitima este: voua de ce va pasa de masinuta lui? :)))
salut oare sti cumva in weekend o sa beau bere !iti la numarul de la pantof poate te ajuta ))))))))))
Daca vreo 3-4 echipe (Botosani, Clinceni, Viitorul, Craiova) nu mai dau puncte Fcsb-ului...nici pl.off-ul nu-l prinde la anul echipa oierului !!!
FC FCSB este un club atipic pt fotbal. Recidivistii care il conduc urmaresc bisnina, specula, profitul nescrupulos si imbogatitul subit, peste noapte. Performante sportive? Haha! Campioni ai Lumii de Apoi. Asa club, asa suporteri.
3 fcsbisti in studio, plus Craciunescu, pe care-l suspectez ca e tot gigist undercover, sunt pământii de zici ca-s morţi de 2 saptamani! Cred ca in seara asta evoluează fără primă si d-aia sunt suparati ca draku!
Romeo Bunica isi potriveste mingea, un pas, doi, trei SUT SI GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL :)))
EU de 3 ani de zile spun ca dinamo nu va prinde play off si acum 10 ani am spus ca editia 2020 va apartine Cfr ului. Pa
Ssst, votul e secret, nu se spune!:)
Pai daca era normal nu facea asta! Dar asa "anormal" cum e, dupa 4-5 campionate pierdute ar trebui sa se trezeasca, mai ales ca i-au atras atentia si altii! Pana la urma el pierde banii aiurea, nu noi! Si asa a pierdut o gramada cu scandalul cu armata, mai bine platea si pierdea mai putin, asa joaca cu stadionul gol...
FC FCSB - echipa gura mare; Steaua Prostilor. :))
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.