Alte știri din fotbal
Ultrașii Farului explică de ce au părăsit stadionul în minutul 15, la meciul cu Dinamo
0
5 lucruri care nu s-au văzut la TV la Farul - Dinamo » „Se întoarce Politic?”. Reacția lui Andrei Nicolescu
0
Învins de Dinamo, Ianis Zicu a răbufnit: „Urât! Ăsta e cuvântul”
0
A depus armele, după Farul - Dinamo, și a numit cele două favorite la titlu: „Noi nu mai avem nicio șansă”
1
Știri din fotbal internațional
Inter - Torino 2-1 » Echipa lui Cristi Chivu, prima semifinalistă în Cupa Italiei
2
Arsenal - Manchester City, cu trofeul pe masă » „Cetățenii” s-au calificat fără emoții în finala Cupei Ligii
0
Isterie la sosirea lui N'Golo Kante la Fenerbahce!
0
Istorie în UEFA Youth League: 50.000 de oameni au venit la meciul cu Inter!
3
Lifestyle
I-au prins! Kim Kardashian se iubește cu unul dintre cei mai cunoscuți sportivi din lume
7
Fotomodelul care a câștigat 290.000 de euro doar urmărind meciurile de la Australian Open!
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
13
Ce tablouri a pictat Ion Nicola, românul care schimba mesaje cu infractorul ...
Libertatea
Un nou indicator rutier a apărut pe șoselele din România: șoferii, ...
Adevărul
Fostul arbitru din Liga 1 spune că a „zguduit” Bursa de Valori: „Am o avere ...
GSP SPECIAL
Rusia amenință fără teamă că va ataca orice soldat NATO care va ajunge în ...
Libertatea
Câți *** și prosti grămada, care au IQ situat în groapa Marianelir isi dau cu parerea despre Cornel Dinu! Si ne mai mirăm ce popor avem?!?
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Janta ,stai flexat ca si FC R sau cum s-or numi sunt vreo trei echipe ...
Lasă-i bre sa retrogradeze, prostii cred ca noi nu avem drept de promovare asa ca ne vor “bloca” in sezonul următor! In plus, pot spera ca vor juca un meci pe Steaua! :-))))
Bietul Cornelus ,el inca mai crede ca jucatorii iau polivitaminizante de la farmacie ,vitamina B6 , si fac flotari prin casa si haltbere prin baruri pt pregatire , bietul om deja creierul varza de la ciorba de struguri ! sa-i fie tarana usoara si lui si lui FC Coafor SA ,defuncta lui echipa!:))
Ca rapidist, va asigur ca Nea Puiu a fost un mingicar tare haios ,(driblingurile lui puteau fi comparate cu câinele care aleargă după propria-i coada, un amețit!), iar "procurorul suprem " Cornel Dinu a fost cel mai mare cotonogar din toate timpurile , deși știa fotbal, dar asa a fost el mârlan în iarba!
Și scriitor de note informative
Sa te iei de cineva pentru ca spune ca e "mult de munca" e deja prostie. Prefera cumva sa spuna ca :" nici la antrenamente nu mai mergem ca avem tot pus la punct" ? Cand stai toata ziua la televizor si critici pe toata lumea e clar ca nu ai altceva mai bun de facut. Vorba lui Sumudica "sunt multi prin platouri de televiziune care vorbesc si habar nu au ce vorbesc" . E misto ca toti arunca cu noroi fix de cand a venit la STEAUA. Sigur daca il punea pe Dan Petrescu antrenor, tot se trezea un neica nimeni sa comenteze. Oricum," cainii latra, ursul merge"
Cornel Dinu - cititor de prefețe...
Dobrin săpat în Mexic.. de fotbalistul Dinu și grupul său de mimaoviși. Apoi Kosice, Foresta.. și l-am rezumat pe antrenorul Dinu. Iar de omul Dinu n-are sens să vorbim, e o ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
...dar Kosice iti mai spune ceva? m-as mira, ca imi dau seama ca te-a napadit senilitatea. Btw, cu cine te-a inlocuit federatia atunci intr-un moment ce calificarea parea compromisa de a dus nationala la cea mai buna campanie a unui mondial, mah" mistere"???!! ***...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.