Alte știri din fotbal
Șeful lui U Cluj a numit echipele cu care se luptă pentru play-off
0
Explicația lui Dobre pentru eșecul Rapidului: „Asta s-a întâmplat în această seară”
0
Cristi Săpunaru s-a speriat de ce a văzut în Rapid - U Cluj: „Nu ne-au lăsat să respirăm. Nu mai e timp!”
0
Gâlcă așteaptă transferul care va schimba fața Rapidului: „Îmi doresc să intre cât mai repede!”
6
Știri din fotbal internațional
Liverpool - Newcastle 4-1 » „Cormoranii” bifează primul succes din campionat în 2026!
0
Ce meci pe Stamford Bridge! Condusă cu 0-2 în derby-ul londonez, Chelsea a revenit și a câștigat în prelungiri
0
Final în Elche - Barcelona » 4 goluri și ocazii mari: cum arată clasamentul din La Liga
0
Iată echipa pentru care va juca Horațiu Moldovan până la finalul sezonului!
1
Lifestyle
Nu e glumă! Iubita numărului 9 ATP a câștigat mai mulți bani decât tenismenul la Australian Open
2
„Noua Diletta Leotta” » Tania a atras toate privirile cu o apariție îndrăzneață la TV: „Ești uimitoare!”
1
Simona Țăranu, pictorial în Caraibe: „Iubitul tău e cel mai norocos om de pe pământ” » Ce loc a evitat
12
Mauro Icardi continuă războiul cu Wanda Nara: „Este o mitomană! Mi-a furat 7 milioane de euro din conturi”
1
Când poate criminalul de la Perla să ceară din nou eliberarea condiționată. ...
Libertatea
Fundația lui Mihai Neșu, protejată de către stat. A scăpat de plata ...
Adevărul
Locul unde „Pantera” Daniel Pancu este la loc de cinste, iar Mircea Lucescu ...
GSP SPECIAL
Omul de afaceri care își făcea reclamă cu excremente de urs vrea să ...
Libertatea
24 de meciuri comnsecutive fara victorie? Cine a reusit performanta? E drept si CFR are cadavrele ei in dulap, rusinea cu Dudelange de anul trecut nu e usor de digreat. Dar hai sa zicem ca echipa era proaspar iesita din insolventa si anul asta si-a revenit. Dar ce ne facem cu alashkert?
In anul in care CFR a facut acele 10 puncte, nicidecum mai multe decat toate punctele acumulate de Steaua/FCSB, a jucat ultimul meci in grupa cu un MU, deja calificat de pe primul loc, care a aliniat echipa a 2-a, daca nu a 3-a. Mai mult, CFR n-a reusit calificarea in CL, terminand pe 3. Si mai mult, in acea editie Steaua a trecut in primavara europeana de Ajax si a castigat la Bucuresti cu Chelsea, in timp ce CFR lua de doua ori ori 3-0 de la Inter. Ia zi-ne tu acum care echipa a avut rezultate mai bine in acea editie, 2012-2013, daca nu ma insel? Hai nu sta pe ganduri, si raspunde!!!!
Luxemburghezii ăia, așa cum sunt ei, au fost și anul ăsta în grupe. Fcsb-istii s-au uitat la televizor...
I-a spune ce înseamnă rușinea Europei,dar sa vii cu argumente nu cu idei deja expirate!!!
CFR a facut in CL mai multe puncte decat a facut fcsb in toata istoria participarilor ei. Iar despre EL, nu vreau sa fiu carcotas acuma, dar Rusinea Europei iti spune ceva?
Pai ori este ori nu este?Hai să îți aduc aminte că sezonul trecut ați fost eliminați cu dubla înfrângere de niste Luxemburghezi.Tot o dai că valoarea se vede in cupele europene,corect dar CFR a scos capul un sezon pe când aia de la FCSB, așa cu blaturile lor, au mers aproape an de an în grupele competițiilor europene.
Pai ce te mai miră,in fiecare etapa aceeași placa,blat făcut de FCSB cu adversara.Nimeni nu spune ca, Craiova nu a mai câștigat în deplasare de 6 meciuri,nimeni nu spune ca, Craiova joaca chinuit și că etapa trecută au câștigat cu Voluntari doar din întâmplare.La fel.si Viitorul,in timile 6 partide au singura victorie cu Voluntari și aia obținută pe final de meci.
Uite ca este si nu puteti castiga. Asta arata valoarea. Valoare probata si in meciurile din EL. Problema e ca cooperativa nu se limiteaza la echipe satelit ci si la cca si frf (vezi ultimele sanctiuni date pentru situatii in care nu trebuiau dat si nedate acolo unde roaf este clar)
Nu am inteles de ce l-au zburat pe Mangia... era chiar bunicel.. Au adus adormitul si apoi pe pitzurca... Asta inseamna sa iti dai singur cu stangul in dreptul.
Care cooperativa nene,pai daca exista o cooperativa a celor de la FCSB, ar fi câștigat titlul an de an.Asa de 3 ani tot pe 2 termina.Ba mai mult, au pierdut ultimul titlu pierzând 4 pct in fata celor de la viitorul,echipa pe care voi o numiți capra a ciobanului.Deci cum e până la urmă?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.