Comentarii (575)
albalbastru72
albalbastru72  •  08 Martie 2020, 22:23

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

napoli01
napoli01  •  08 Martie 2020, 22:23

Câștigă echipa net superioară. Înainte de meci am spus că luăm 5. Suntem pe aproape. Sper ca si alti suporteri ai Craiovei coboara cu picioarele pe pamant si realizeaza ca titlul este o utopie. Locul nostru este de la 3 in jos ca joc si pot oră ca antrenor suntem pe la locul 14.

terminator_2
terminator_2  •  08 Martie 2020, 22:23
Postat de Beletei Mihai pe 08 Martie 2020, 22:20

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

danny_l
danny_l  •  08 Martie 2020, 22:23

Asta e,eu am zis că CSU nu va câștiga,oltenii când joacă cu FCSB uită fotbalul,echipa asta e o mizerie, apărută așa la dispoziția lui Sandu Mircea,nu e bine fraților să mai urmăriți Liga 1 ,cum să ții un lacheu să-ți antreneze echipa, Papură sa compromis,am impresia că dintre cei 2 ,Rednic sau Iordănescu, după play-off îi va lua locul, Rotaru ,gen de patron care vede echipa ca o jucărie,Cartu trebuie să spună ceva,de asta-i președinte,ori e acolo doar de vară,Kovaci mai are un pic și scapă jocul din mână.

764352140354351
Rahat Cu Perja  •  08 Martie 2020, 22:22

Hai oltenii! Hai cu egalarea!

olaru_alin
olaru_alin  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de 1948forever pe 08 Martie 2020, 22:22

covaci a furat si azi, rosu in minutul 2

Ciocu mic ca sunteti la 3 puncte de matineu

hector13
hector13  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de utilizator șters pe 08 Martie 2020, 22:20

Ăla e vechi rău, pe vremea aia nici AFCul nu exista, darămite FC fcsb SA! :-))) Și pana la urma Indiana Jones avea dreptate ... ca și mine! :-)))

O tot dai intr-o zona in care ti-am explicat cum vad lucrurile. Nu am cu cine.

foxy
foxy  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de felix_grandet pe 08 Martie 2020, 22:20

Iar s-a făcut de râs penibila echipă U Craiova. Oxigen pt gigei. Noroc că urmează meciul cu CFR Cluj și că o să revină cu picioarele pe pământ.

Amice!Am vazut ca m-ai invocat!Nu trebuia sa-ti raspund, da sunt oltean ca FRATELE vostru SAMERTX si nu suport afrontul!***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 22:22
Postat de daviddraiman pe 08 Martie 2020, 22:19

***

pe aia de la csu? pai si daca i-ati batut,acum tot la retrogradare sunteti.

110050670309137
Ion Ion  •  08 Martie 2020, 22:22

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

  • 1
  • •••
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21
  • •••
  • 58
Comentează