Alte știri din fotbal
După ce ultrașii dinamoviști au cerut ca noua stemă să dispară, oficialii au răspuns cu un comunicat: „V-am simțit revolta și vă ascultăm”
2
Și programul DDB se dezice de noua siglă a lui Dinamo: „Un produs derizoriu!”
1
Reacția conducerii după promovarea Corvinului în Superliga: „Nea Mircea! Mi-ai cerut, în urmă cu un an”
0
„Să-și intre în rol!” » Direct de pe stadion, unul dintre „copiii” lui Mircea Lucescu anunță obiectivul Corvinului în prima ligă: „N-am promovat doar să facem prezența!”
0
Știri din fotbal internațional
Ilie Dumitrescu și-a ales favorita dintre PSG și Arsenal: „Eu am dat finala de mult timp”
0
Doi specialiști în arbitraj s-au contrat în scandalul de la Bayern - PSG: „De neînțeles”
0
Vincent Kompany a lansat acuzații dure, după Bayern - PSG: „Nu am găsit nicio imagine care să arate asta”
0
Luis Enrique, după Bayern - PSG: „Iubim mingea, am jucat la cel mai înalt nivel”
0
Lifestyle
Simona Țăranu a „fugit” din România: „Am sărbătorit altfel”
8
Tensiuni la Real Madrid » 2 milioane de semnături pentru excluderea lui Mbappe din cauza iubitei!
13
Celebra fană a lui Bayern a înmărmurit Gala Met cu o costumație excentrică
2
Cea mai sexy antrenoare din România a leșinat în timpul meciului și a urmat scandalul: „Foame, disperare!”
2
China, implicată în negocieri cheie pentru deblocarea Strâmtorii Ormuz. ...
Libertatea
SUA consideră că Ucraina nu va rezista nici măcar două zile fără ajutor ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Imaginile din satelit arată că Iranul a provocat distrugeri masive asupra ...
Libertatea
Mesajul era pentru Flory.
Stai linistita. Au sarit amandoi la cap. Nu a fost cu intentie din partea niciunuia dintre ei. Dar de, jocul asta nu e pentru toata lumea. Cat priveste sa fi jucat in 10, ai dreptate, dar e vorba de fcsb. Pantaru a fost iertat de al 2-lea galben in primele 30 de minute. Asa ca las-o mai moale si nu va mai imbatati cu apa rece ca meciul a fost aranjat, la fel ca toate celelalte meciuri jucate intre fcsb si csu. Meciul a fost foarte slab. La 2-1 am dat pe Netflix, deși sunt un suporter înfocat al Craiovei de peste 40 de ani, dar nu am mai suportat mizeria de aseara. Pentru cei care cred ca s-a jucat pe bune sa analizeze jocul si sa-mi explice cum o echipă care nu a bătut pe nimeni in 2020, care s-a chinuit acasă cu Chindia si Clinceni, bate cu 4-1 o echipă care a dominat-o pe CFR??? Cum se face ca fundasii au respins numai la adversari când puteau degaja pentru a muta presiunea din terenul lor. Cum se face ca portarul cu cel mai bun joc de picior din România degajeaza direct la adversarul aflat la marginea careului?? Chiar suntem toti proști? De aseară mi s-a facut scârbă de fotbalul infect din România. Am sa urmăresc doar meciurile internaționale. Mesaj pentru ROTARU: TI-AI BATUT JOC DE MILIOANELE DE SUPORTERI DIN TARA. NU MAI PUPATI 5000 DE SPECTATORI DE ACUM ÎNCOLO. Norocul vostru ca jucați următoarele 2 jocuri acasă fără spectatori ca astfel se vedea ca veti fi parasiti de către suporterii dezgustați. Nici daca câștigați campionatul nu o sa va spălați pacatele.
Trebuia sa joace in zece oameni inca din prima repriza clona.I-au spart capul lui Darius.Chiar acum cand echipa nationala avea foarte mare nevoie de el
Tu mergi la echipa ta si vezi ca au jucat acasa cu echipa din comuna Lipova. Asta e diferenta de nivel la care se joaca. NU i-au batut!!!!
Lectie de viata.Lia Boccia Olguta Ceausescu 2013 rapusa cu 4 lovituri de ciocan chiar de ziua femeii.
Felicitari bãietilor pentru cã au avut de gestionat o serie de evenimente destul de dure , iar saptamana s-a incheiat cu victoria mult dorita in fata unui adversar care n-a venit sa se cantoneze in propriul careu de 16 m , asa cum au facut-o echipele care se bat pentru evitarea retrogradarii. Drumul e lung...sper c-au realizat cum trebuie sa joace in urmatoare 8 finale ramase de disputat. Bravo baieti,bravo domnul Bogdan Arges Vintilã
Ar mai fi și al patrulea: CSM Reșița le-a scos fumurile din cap ălora de la Academia Stavrid ...
O mai avea multe datorii Rotaru la Becali? Traiasca omeniile!FCSB nu misca cu CFR
Nea Mitică Dragomir, matale ești? Ai uitat să zici: „Ascultați-mă pe mine!”
Bine că i-a scos Iași din Cupă. Ar fi jucat cu FC FCSB și i-ar fi propulsat pe gigei direct în finală...
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.