Comentarii (575)
1401192300199411
Daniel Irimescu  •  08 Martie 2020, 21:13

Au scapat usor oltenii in r 1 !

thesamefinger
thesamefinger  •  08 Martie 2020, 21:13

Este clar, oltenilor le este lehamite de fotbal. Sunt satui, au ajuns la saturatie.

clujcampion
clujcampion  •  08 Martie 2020, 21:12
Postat de painkiller100 pe 08 Martie 2020, 21:12

florin tanase este cel mai indolent jucator de la Steaua,trebuie tras pe linie moarta.

Florin tanase cel speriat de iarba e jucatorul fevesebe nu al stelei

superstark
superstark  •  08 Martie 2020, 21:12
Postat de nicolaedobrin pe 08 Martie 2020, 21:06

E misto fara spectatori. Se aude la televizor bip cand primeste Ventila mesaj de la stapan cu schimbarile.

Problema cea mai mare la nivel sonor e cand cade Tanase in interiorul careului. Daca nu te uiti la meci, ai impresia ca un fulg de 3 tone a cazut in careu. Mie mi-e mila de el ca uneori face si cratere iar asta ar trebui sa dauneze grav arbitrajului.

utilizator șters
utilizator șters  •  08 Martie 2020, 21:12
Postat de roja_azul76 pe 08 Martie 2020, 21:08

Care-i motivul pentru care oltenii și-ar dori sa iasă din lupta pentru titlu? Adevărul e că sunt foarte slabi! Caposenia lor a fost întotdeauna superioara valorii fotbalistice!:)))

Motivul ti l-a spus cineva mai devreme, doar o implozie a CFRului mai poate trimite titlul in alta parte. Rotaru știe și el asta, și atunci pt ce sa nu își achite și ultima obligație fata de ne-a jjijji!? Ce obligații!? Ne-a jjijji a mai întemediat și pt alții supraevaluari, ca doar e om bun si credincios :-))))

clujcampion
clujcampion  •  08 Martie 2020, 21:12

Slabi is prazarii astia.

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 21:12

florin tanase este cel mai indolent jucator de la Steaua,trebuie tras pe linie moarta.

gorgeousroadkill
gorgeousroadkill  •  08 Martie 2020, 21:11

Amuzant ii ca se discuta de rivalitatea intre csu si fcfcsb, pe de-o parte, si de amicitia intre botsheni si fece iaurtzel pe de alta, in contextul in care oltenii le doneaza puncte bucurestenilor in fiecare sezon. Statutul de club donor o inceput la diversele clone ale Stiintei ***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valeri.gazzaev.always.here
valeri.gazzaev.always.here  •  08 Martie 2020, 21:11
Postat de Rahat Cu Perja pe 08 Martie 2020, 21:07

Stiu de ce se intampla asa. Interesul lor a fost sa intre in playoff. Apoi gata, iese de vreo victorie, bine. Nu iese, iarasi bine. Fac exact cum au facut anul trecut aia de la Sibiu sau Pepsi sau care o fi fost. Ce joaca acum vor juca pana la finalul campionatului. Pacat.

Nu pot sa zic ca sunt socat, meciul din cupa a fost lamentabil pt craiova. Chiar si asa speram sa vad altceva. Apararea e svaiter, atacul va scotea din incurcatura. Iata ca daca nu iti merge nici atacul (cum se intampla in perioada asta) se vad si mai mult lacunele defensive.

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  08 Martie 2020, 21:11

Vlad ala pare mai bun ! Sa vedem cit il tine !

  • 1
  • •••
  • 40
  • 41
  • 42
  • 43
  • 44
  • •••
  • 58
Comentează