Comentarii (575)
thesamefinger
thesamefinger  •  08 Martie 2020, 21:00
Postat de nojoke pe 08 Martie 2020, 20:56

:))))0 ASA CREZI TU..CA E DOAR O TEORIE? TE PRICEPI LA STOCK MARKET? IA VERIFICA ASTA..https://tzucu.info/2020/03/03/ce-teapa-uriasa-au-dat-chinezii-intregii-lumi-coronavirusul/?fbclid=IwAR1ZGsmvUD4Iqa0MlwTEHhvvGrMc55I-4l3wN_-wmv1auUv5Kkh4YJAZFVQ

Nu pot sa citesc asa ceva! are in compozitie cuvantul coronavirus, daca ma imbolnavesc?

1401192300199411
Daniel Irimescu  •  08 Martie 2020, 21:00

Crsiova pare de batut bine de tot

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 21:00
Postat de clujcampion pe 08 Martie 2020, 20:56

Oare de ce prazarii astia vesnic cu coada pe sus nu-s in stare niciodata sa bata pe amaratii adtia pe care ii bat aia din play-out? Is slabi sau pur si simplu prosti?

oau,deci clona csu daca ar fii batut in seara asta erau pe primul loc,peste voi si tu tii cu ei? pai asa pot sa intreb si eu de ce ai vrea ca echipa care va poate depasi in clasament daca bate,sa castige?

daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 21:00
Postat de painkiller100 pe 08 Martie 2020, 20:59

***

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

daviddraiman
daviddraiman  •  08 Martie 2020, 20:59

Cum se face ca in fiecate meci fcsb -csu , prazarii gresesc mereu flagrant ..

2525654527706642
Iulian Ion Stan  •  08 Martie 2020, 20:59

HaiCraiova, măcar azi să se termine cu suspiciunile

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 20:59

***

Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.

valeri.gazzaev.always.here
valeri.gazzaev.always.here  •  08 Martie 2020, 20:58
Postat de clujcampion pe 08 Martie 2020, 20:56

Oare de ce prazarii astia vesnic cu coada pe sus nu-s in stare niciodata sa bata pe amaratii adtia pe care ii bat aia din play-out? Is slabi sau pur si simplu prosti?

Caracteristica principala a olteanului e faptul ca e capos. Orice ar fi el persista. Cu fc fcsb se face de rusine de fiecare data.

moshu..48
moshu..48  •  08 Martie 2020, 20:58
Postat de bigbolo pe 08 Martie 2020, 20:57

Cum ziceam, clona olteneasca este o rusine***

Da, dar măcar este unul de...3 stele !

painkiller100
painkiller100  •  08 Martie 2020, 20:58

COOL

  • 1
  • •••
  • 44
  • 45
  • 46
  • 47
  • 48
  • •••
  • 58
Comentează