Alte știri din fotbal
Adrian Porumboiu propune o regulă nouă din sezonul viitor de Superliga, după ce a văzut ce s-a întâmplat la CFR - Craiova
0
Cu titlul pe masă! Decizia luată de LPF și „operațiunea elicopterul” pentru ultima etapă capitală
1
„Ei retrogradează direct, ei merg la baraj” » Ioanițoaia anticipează deznodământul, înaintea ultimei runde din play-out
0
„Iadul” după „iad”? În 3 ore s-au dat 20.000 de bilete!
0
Știri din fotbal internațional
Șoc în Argentina » Unul dintre eroii finalei cu Franța din 2022 nu a prins lotul lărgit pentru Mondial
0
UEFA ar putea interzice meciurile pe „cel mai frumos stadion din Europa” » Arena are nevoie de modificări urgente
0
Sărbătoare catalană pe străzile Barcelonei » Țigări și gesturi obscene în autocarul descoperit al campionilor + ce și-a scris Yamal pe tricou
0
Arsene Wenger numit în fruntea echipei care va avea o misiune specială la Cupa Mondială
0
Lifestyle
Raluca, soția fostului internațional din Superliga, revine în televiziune după 8 ani: „Mă întorc mai puternică” » Cum arată acum
0
Look de aproape 30.000 de euro pentru Lamine Yamal. Cum a venit starul îmbrăcat la El Clasico
1
Olivia a furat toate privirile la Barcelona - Real Madrid și s-a dus glonț la Yamal!
1
Raluca i-a dat vestea, imediat după promovarea Corvinului în Superliga
2
Explozie a cazurilor de violență domestică în România. Județele în care ...
Libertatea
Declarații cutremurătoare ale tatălui fetei ucise în Bihor: „Alisia era ...
Adevărul
În România, a practicat atletism, handbal, rugby, volei și fotbal, apoi a ...
GSP SPECIAL
Mâna dreaptă a lui Volodimir Zelenski, acuzat de corupție de milioane de ...
Libertatea
Era vorba despre controlul de la baza din Berceni, e greu cu priceputul.
Bau-bau-rile lui Rotarel ANRP,nu se mai uita in gura lui nici ingrijitorii stadionului,el va ramane pe viata subordonatul marelui urs razboinic!
Rotaru daca nu-l vindea pe Mihaila acum era campion.nu cred ca avea nevoie de banii aia la cat a facut la viata lui.azi,maine pleci dincolo si nu iei nimic cu tine..
Stim postacel, stim ca ferma ta de postaci sufera de cand a fost demascata ca atare :))) Ce mai face "luciann romanul din italia" ca aseara sa facea ca nu aude cand l-am intrebat daca e de Pastele catolic pe la Milano? :))) Bagai si de-alea cu "romanca de la Bruxelles" in campania electorala? :)))
povesti urmeaza blatul traditional de fapt Rotaru e marioneta banii provin...... asa a fost inscris clona in LIGA a2 a ca pina desfintare vor sluji ciobanul deci pregatire ptr un circ regizat
De ce spui ca nu alearga,Gueye face sprinturi in jacuzzi si cu Coca langa el :))
HAHAHAHAHAHAHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHHA postacii becalisti au sarit ca dintr-o trapa :))) CE E MA RAU IN TESTAREA ANTIDOPING?
ANAD face doar controale inopinate. Sa faca dar tare ma tem sa nu fie ca la Dinamo , ca hotul striga "hotii "!
Foarte bine, sa faca si control antidoping la toata lumea. Dar cu deplasarea cu avionul ... cu autocarul dureaza 2 ore si jumatate drumul Craiova-Bucuresti. Cu avionul trebuie mers la aeroport, cu un autocar, banuiesc, predate bagaje, control la imbarcare, imbarcare, zbor, preluat bagaje, autocar la hotel ... Tare ma indoiesc ca se castiga ceva la timp. Dar, banii lui, placerea lui.
Prostovane, iar ai apărut?
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.