FOTBAL  »  Superliga  »  FCSB - CRAIOVA 4-1

FCSB - CRAIOVA // FOTO Ocazie agonizantă a oltenilor: barele au oprit golul lui Baiaram

Articol de GSP - Publicat duminica, 08 martie 2020 21:55

FCSB - CRAIOVA 4-1 // FCSB a preluat conducerea în disputa cu CS Universitatea Craiova în minutul 57, când Răzvan Oaidă a reușit „dubla”. Imediat, oltenii au fost la un pas de egalare.

Alb-albaștrii au încercat să se replieze rapid după golul primit de la Oaidă. Alb-albaștrii s-au năpustit spre poarta lui Andrei Vlad și au fost aproape de gol în minutul 58, prin puștiul Ștefan Baiaram (17 ani), folosit titular în locul accidentatului Mihăilă

Acesta a trecut norocos de Iulian Cristea, însă șutul său a lovit ambii stâlpi ai porții lui Vlad.

Citește AICI cronica meciului FCSB - Craiova 4-1

FCSB - CRAIOVA // VIDEO EXCLUSIV Mirko Pigliacelli, criticat dur la pauză: „Fă-ți treaba de portar!”

AICI ai cele mai interesante statistici + clasamente în timp real din fotbalul intern și internațional!

A uitat-o pe Ghenea? » Dimitrov are o nouă cucerire celebră: filmați pe străzile din Monte Carlo

„Dacă mănânci o lună de la penitenciar, dai colțul!” » Dănuț Lupu, despre condițiile de la Rahova: „Să mă ierte doamna Rodica, dar la Marriott era mai ieftin ...”