scufitzu.roshu  •  31 Martie 2021, 12:17
Postat de duster4 pe 31 Martie 2021, 12:12

Gigi Becali : "Suporterii noștri sunt așa cum sunt, nu au prea multe clase, vor înțelege ei"

Postat de scufitzu.roshu pe 31 Martie 2021, 12:01

*arbitri (un arbitru, doi arbitri)

scufitzu.roshu  •  31 Martie 2021, 12:01
Postat de florar pe 31 Martie 2021, 11:52

Mi mult....cele dou victorii obtinute de Craiova au venit in urma unor greseli mari de arbitraj....Si mai mult....Campionatul trecut in play off Craiova a avut cinci meciuri in care a fost ajutata la greu de arbitrii!!!!Cinci din noua!!!!!

florar
florar  •  31 Martie 2021, 12:01

Uite ce a facut arbitrul Cojocaru la Cluj....,,Derby „încins” în Gruia de deciziile arbitrului! CFR Cluj – FCSB 1-1. Alibec, înger și demon la noua echipă: atacantul a debutat cu gol, dar a fost eliminat. Deac a adus un punct gazdelor, dar a avut aceeași soartă............20:50 CFR – FCSB 0-1! Pauză, după o primă repriză plină de evenimente, cu două penalty-uri, 5 cartonașe galbene și un cartonaș roșu văzut de Alibec. Totuși, cu câteva minute înainte de jumătatea meciului, au fost premise ca Adrian Cojocau să dicteze un nou penalty, pentru oaspeți, după ce De Amorim a fost „acroșat”, în careu, de un adversar. ,,

florar
florar  •  31 Martie 2021, 11:52

florar
florar  •  31 Martie 2021, 11:50
Postat de dansy pe 31 Martie 2021, 11:30

Sa inteleg ca Man si-a dat singur un picior in cap si dupa aceea a dorit sa primeasca fault!Daca citeai bine comentariul GSP te-ai fi lamurit ce prestatii a avut acest arbitru cu voi!

Esti extraterestru daca tu ai asteptari de la Udrea si Craitoiu!!!!Eu am probat greselile lui Cojocaru la un meci cu Chiajna si am amintit de un meci cu CFR unde Alibec a fost eliminat si Cojocaru a inchis ochii la un penalty clar....Daca pe tine nu te duce mintea sa-ti amintesti meciurile mentionate ....crede tot ce spune Udrea si Craitoiu!!!!