Alte știri din fotbal
Denis Alibec s-a recuperat rapid după accidentare și e pregătit de reluarea campionatului: „Trebuie să ne luăm o revanșă”
0
Îl voia schimbat pe Ianis Hagi la pauza barajului din Turcia
0
Membrul „Generației de Aur” a reacționat după ce Mircea Lucescu a leșinat la antrenament: „Trebuie să aibă o limită”
0
Zeljko Kopic a făcut buletinul medical la Dinamo: „Echipa arată diferit cu el pe teren. Avem nevoie de el”
0
Știri din fotbal internațional
„Cocoșii” au America de Sud la degetul mic » Ce l-a enervat pe Deschamps: „Ăsta nu e fotbal american!”
0
Bosniacii, fără frică: „Vom intra pe teren și îi vom devora pe azzurri”
0
Gerard Pique a ales dintre Messi și Ronaldo: „Este cel mai bun din lume”
0
La 43 de ani, fostul mare atacant își începe cariera în liga a 5-a: „Un club istoric”
0
Lifestyle
Cea mai frumoasă fană a lui Inter: „Când am ajuns în Italia, prietenii mi-au spus: trebuie să alegi între cele două”
1
Rivalul chinezesc pentru Tesla, surprins pe străzile din Europa! Peste 100.000 de rezervări în doar două săptămâni de la lansare
6
La 15 ani după dezastru, face scufundări an de an ca să își găsească soția! „I-am recuperat telefonul, am văzut ultimul SMS pe care voia să-l scrie”
10
Cine a fost, cu adevărat, Chuck Norris? 5 centuri negre, 35 de Dani: „A numărat până la infinit. De două ori”
21
Transhumanța tocmai a intrat în patrimoniul UNESCO. Dar transhumanța, ca o ...
Libertatea
Trump anunță reluarea parțială a traficului prin Strâmtoarea Ormuz și o ...
Adevărul
Abuzuri în lanț: „Monica Iacob-Ridzi a cerut să trântească finala pentru ...
GSP SPECIAL
Doar două tipuri de oameni vor mai avea un viitor sigur în era inteligenței ...
Libertatea
......Avem cel mai bun antrenor- *** Papura-...Ii strica si pe cei mai buni jucatori, habar n-are sa vorbeasca romineste , sa antreneze sa-i motiveze sa-i optimizeze pe jucatori Vinovatii ;patronul +conducerea clubului+ antrenorul=0. Craiova e in cadere libera si nu se ia nici o masura( n-are cine sa o ia). I-si bat joc de suporterii sufletisti in frunte cu patronul lacom dupa bani nu sa faca performanta. Cu FCSB urmeaza a doua fleasca dupa cea de la Iasi si tot asa...Titlul se amana pentru la anul si la multi ani...
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
... papură,un *** în meseria pe care o prestează,cu aere de antrenor de top.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Nici nu mă mai interesează rezultatul acestui meci,și dacă ar câștiga Craiova,tot nu pot trece cu vederea, toate prostiile care s-au petrecut la Craiova,legat de antrenor, transferuri la mișto și lipsa de implicare a patronatului.
Inca ceva, bai Papura, ca vad ca voua nu va trec prin cap prea multe: Vezi ca daca iei bataie de la FCSB acum, te huiduie si injura lumea miercuri pe Oblemenco de nu te vezi...o sa vezi ce nu ai vazut tu niciodata atmosfera inflamata, scarba si din astea...sa nu zici ca nu ti-am spus!! Esti vai si amar de capul tau!!
Balgradean nu o sa joace nici un minut la cfr o sa vedeti ! si asta va dovedi ca Cfr defapt ia dat un contract lui balgradean si 100 000 de euro practic sa ia gol in cate meciuri poate sa mai joace la fcsb ;) Daca liga de fotbal nu se autosesizeaza nu prea mai avem de ce sa urmarim acest campionat murdar care nu ne face cinste !
... iar se umflă orezu-n papură ... să nu-i dea pe nas.
Papuraaa....Mai vinovat decat tine e patronu` care iti da credit de atata timp! Patronul ala care nu stie sa se dea la voi asa cum fac altii!! Sa nu simti deloc vestiaru, sa introduci in teren jucatori ca Popescu ala in atac care nu a facut absolut nimic, nimic.... sa tii 90 de min in teren jucatori care se fac efectiv, de ras, prin prestatia lor (Vatajelu, Acka) asta inseamna sa nu te pricepi deloc, bai, baiatule!! Mi-ar fi rusine sa dau ochii cu lumea , cu sefii..Sa ai Finala Cupei programata acasa si sa te prezinti asa la Iasi, e incredibil, incredibil !!As ridica mana si as spune: Domne`, nu pot, nu fac fata!
Amaratul asta troleaza de pe mai multe conturi impotriva celei mai iubite echipe de fotbal din Romania si a patronului echipei, nu merita bagat in seama, ***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
***
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
tinerete cat ai la geogolografie ?! intre cartierul berceni al sectorului 4 din bucuresti si comuna berceni din judetul ilfov sunt cam atatia zeci de kilometrii ***.
Acest comentariu a fost moderat deoarece continea limbaj vulgar sau jignitor.
Conectează-te la contul tău pentru a adăuga comentarii.